Wpis z mikrobloga

ej, @a__s poczytaj sobie jaki wspaniały wątek, pełen miłych ludzi i w ogóle pozytywny w przekazie.

Tak właśnie bym chciał żeby internet wyglądał jakbym miał cokolwiek w tym temacie do powiedzenia. /s
  • Odpowiedz
typie, ja ci nic nie chcę udowadniać, a już na pewno nie to, że jakąkolwiek kobietę obchodzi to, czy żyjesz xD


@Cadfael:

Po pierwsze wypowiadaj się za siebie, a nie za wszystkie kobiety, bo szczęśliwie większość kobiet jest normalna w przeciwieństwie do
  • Odpowiedz
@BackInBlack: nie, to tacy jak ty są synonimem odklejeńców. Co najlepsze, jak już aktywiści coś wywalczą jest przez takich bęcwałów uznawane za domyślne i ok. I tak w kółko. Jesteście pasożytami korzystającymi z tego co wywalczono kiedyś i ujadającymi na obecnych aktywistów
  • Odpowiedz
@kilo-bravo: Fchuj tu moralizatorów xD Ja mam bekę totalną z takich lasek. Świeci p---ą i cyckami i myśli, że w ten sposób przekona innych do swoich poglądów, a banda wykopków próbuję bronić jej ''metod''

Czekam aż faceci zaczną biegać z fujarami na protestach, ciekawe czy ich też będą bronić czy zaczną szydzić ze zboczeńców
  • Odpowiedz