Wpis z mikrobloga

Ehh, czemu Robercik nie może mieć takiej żony jak Błaszczykowski? Znacie żonę Błaszczykowskiego? Nie? Ja też nie. Nawet nie wiedziałem, że on ma żonę XD Żyje sobie pewnie spokojnie z nim i go szanuje. Absolutnie nie wierzę w to, że te wszystkie afery w Internecie nie mają żadnego wpływu na grę Lewego

#mecz #lewandowski #lewandowska
  • 22
  • Odpowiedz
@Kopyto96: przed przeprowadzką do Barcelony, Anka prowadziła firmę z branży fitness/catering. Robert dał jej kasę na te biznesy, dał jej zasięgi, itd. Wszystko było normalnie, czasami gdzieś tam w mediach się pojawiła, no ale było jej mało atencji i musiała zacząć obcierać się o Hiszpanów i wszystko dokumentować na Instagramie...
  • Odpowiedz
Ehh, czemu Robercik nie może mieć takiej żony jak Błaszczykowski? Znacie żonę Błaszczykowskiego? Nie? Ja też nie. Nawet nie wiedziałem, że on ma żonę XD Żyje sobie pewnie spokojnie z nim i go szanuje. Absolutnie nie wierzę w to, że te wszystkie afery w Internecie nie mają żadnego wpływu na grę Lewego


@Kopyto96: Dlaczego polaczek musi się interesować cudzym życiem
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Oczywiście, że wiedzieliśmy, że ma żonę. Przecież Blaszczykowski nie mógł skupić się na grze w repie gdy żona nie dostała darmowych biletów na trybuny, bo ciągle o tym myślał. xD
  • Odpowiedz
Absolutnie nie wierzę w to, że te wszystkie afery w Internecie nie mają żadnego wpływu na grę Lewego


@Kopyto96: ale kto kręci te afery? Czy aby nie czasem ci sami ludzie którzy właśnie wyrażają zmartwienie jak to one negatywnie wpływają na Lewego? xD
  • Odpowiedz
@pablo103

>Ehh, czemu Robercik nie może mieć takiej żony jak Błaszczykowski? Znacie żonę Błaszczykowskiego? Nie? Ja też nie. Nawet nie wiedziałem, że on ma żonę XD Żyje sobie pewnie spokojnie z nim i go szanuje. Absolutnie nie wierzę w to, że te wszystkie afery w Internecie nie mają żadnego wpływu na grę Lewego


@Kopyto96: Dlaczego polaczek musi się interesować cudzym życiem


Dlatego, że to cudze życie wypada wręcz z lodówki. Jest
  • Odpowiedz