Wpis z mikrobloga

Siedzę od środy na l4 bo mnie angina dopadła albo inna szkarlatyna, a dyrektor mi na 8.30 zaproszenie na spotkanie w poniedziałek wysłał, gdzie muszę jakiś raport przygotować xD no chłopie, tak to my się bawić nie będziemy xD

Teleporada już omówiona na poniedziałek i przedłużenie l4 do środy. Zresztą nie czuję się jeszcze zdrowy żeby od rana jakieś fikołki w poniedzialek odstawiać.

#pracbaza #korposwiat
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubas_782: no ale skoro miałeś L4 do poniedziałku czy tam piątku to czemu się dziwisz że ktoś planuje ci pracę na dzień gdzie w teorii powinieneś już być? skąd twój przełożony ma wiedzieć że jeszcze nie jesteś zdrowy?
  • Odpowiedz
  • 27
@nairoht bo mu napisałem w czwartek że mam do piątku, ale pewnie przedłużę bo nie jest to zwykłe przeziębienie tylko serio mnie poskładało. Poza tym ja o 8 loguje się do roboty, a o 8.30 mam mu półroczny raport składać xD no niepoważny.
  • Odpowiedz
  • 2
@Trabancik no w ogóle jakbym był taki zgodny z prawem to bym tego maila nawet nie odczytał bo go dostałem jak byłem na l4. No ale że jestem dobry kołchoźnik to czytam maile na komórce i potem mam takie rozkminy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz