Wpis z mikrobloga

Tak więc poznałaś właśnie jedną z męskich tajemnic :)


@bregath: no ja często komplementuje partnera, podobnie kolegów (przy czym tych bardziej neutralnie, typu ładna fryzura, koszula, dobrze wypadłeś na przemówieniu itd), generalnie niewielu potrafi przyjąć komplement po prostu i z uśmiechem, zazwyczaj jakieś krygowanie, umniejszanie sobie itd.
  • Odpowiedz
@Linnior88 nie miałem wtedy różowej, ale Ty linnior jesteś, chciałbym Cie zapewnić, że u mnie w związku jest wszystko dobrze i nie musisz mi przypominać o tym, że mam dziewczynę za każdym razem xD
  • Odpowiedz
@stanley___: To był znak że się jej podobasz, faceci ciągle takich znaków nie odczytują. W takich momentach działa zasada postaw się na jej miejscu działa w większości przypadków.
  • Odpowiedz
no to się teraz zastanów dlaczego tak jest? :)


@bregath: ale nie mówię tutaj o przegrywach, tylko o normalnych facetach w związkach. plus - wiele kobiet też nie potrafi przyjmować komplementów i reaguje tak samo niezręcznie.
  • Odpowiedz
@Cadfael: nie o przegrywów chodzi. Po prostu większość facetów (o ile nie prawie wszyscy) nie dostaje komplementów wcale albo bardzo, bardzo, bardzo rzadko. Do tego kompletnie nie są doceniani. Należy też pamiętać o tym, że:
a) w wielu rodzinach po prostu nie ma żadnych poprawnych wzorców
b) mamy społeczeństwo, które nie lubi chwalić facetów
c) nasze społeczeństwo nie lubi pustych deklaracji (w tym komplementów)
d) faceci nie mają na kim polegać,
  • Odpowiedz