Wpis z mikrobloga

  • 5
@sylwke3100 Da się może nie rzucić wszystkiego, a robić totalne minimum i zmieniać pracę na lżejszą jak się trafi okazja. Po co taki przegryw ma zapierdzielać i niszczyć sobie zdrowie, jak z tej pracy ma tylko na jedzenie i rachunki?
  • Odpowiedz
@NdFeB: przecież to jest powszechnie znany fakt, że po 30 roku życia testosteron u większości mężczyzn zaczyna spadać o 1-2% rocznie (w stosunku do szczytu jaki ma się między 20 a 29 rokiem życia). A, że ten hormon jest współodpowiedzialny za libido (obok m.in. estrogenów i dopaminy) to ono siłą rzeczy też zaczyna spadać. Oczywiście nie jest to spadek nagły i drastyczny, ale jest.

Masz na to badania np. takie
  • Odpowiedz
a robić totalne minimum i zmieniać pracę na lżejszą jak się trafi okazja


@Dlkvv: Tylko zazwyczaj lżejsza praca to małe zarobki a niestety przy obecnie rosnących cenach ciężko jest się utrzymać. Poza tym te lżejsze prace to zazwyczaj nie są dla żółtodzioba.
  • Odpowiedz
@Paragon_Shepard skoro tak nie stoi, to znaczy, że nie ma takiej potrzeby. Z czasem potrzeby zmieniają się, dzisiaj seks nie jest tak istotny. Kiedyś konik codziennie, dzisiaj raz na tydzień i starczy, można się zająć innymi rzeczami.
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko:

Milionerow.

I zostan multimiliarderem zajmujac sie rzeczami o ktorych ni #!$%@? nie masz pojecia, palac lolki i wypieprzajac rakietki w kosmos.
Lepsze niz NASA, za kaske z pieskomonet, ktore nawet nie istnieja
  • Odpowiedz
@12lat25cm ja nie pracuję, bo nie mam nawet swojego pokoju ani wygodnego łóżka. Siora łazi do pracy i ostatnio zadeklarowała, że chciała się rzucić pod metro. Jest pięknie. Ważne, że inni mają gorzej. Jakbym z moim snem miał iść do pracy i jeszcze wstawać rano, to bym się przekręcił po miesiącu.
  • Odpowiedz
w wieku 30+ zaczyna spadać ci testosteron i libido, koło 30 jak nie uprawiałeś seksu to właściwie nie ma sensu już ruchać bo ze względu na hormony to nie jest nawet 10% przyjemności którą mają nastolatkowie przy zbliżeniu kiedy patrzą sobie w oczy, wymieniają się śliną a #!$%@? stoi tak, że rozrywa gacie.


@12lat25cm: to prawda. Kiedyś jak miałem te 18lat to po prostu mogłem ruchać wszystko, teraz mam 27
  • Odpowiedz
@12lat25cm: to jest racja, mam 32 lata, nigdy nie ruchalem i uważam, że już nie ma sensu tego robić. Z wiekiem spada libido, a do tego biorę SSRI, które też negatywnie wpływają na popęd seksualny, zatem nie mam już potrzeby mieć życia seksualnego. W przedziale wiekowym 13-26 lvl praktycznie można policzyć było ma palcach jednej ręki dni, w których nie doszło do aktu onanizmu. Później było już tym coraz mizerniej,
  • Odpowiedz