Wpis z mikrobloga

Tak ciągle zastanawia mnie użytkownik @Grooveer który ciągle sieje takimi wpisami które jak by miały zmniejszyć wagę Ukraińskiego wojska ciągle coś że nie wychodzi i że tutaj ruskie idą do przodu, dalej jest stale aktywny all time ... i mam do was pytanie moim drodzy #ukraina #wojna #rosja

Czy użytkownik @Grooveer jest ruskim propagandzistą który ma na celu siać zwiątpienie?

  • Tak 81.3% (87)
  • Nie 18.7% (20)

Oddanych głosów: 107

  • 18
  • Odpowiedz
@Grooveer: wiesz ze nie jest, z tym kd szybciej ruscy sie skoncza, zreszta nie bez powodu rosja wlasnie chce sciagnac 40 tysiecy palestynczykow, akurat bedzie na miesiac walki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robertkk

dobrze wiesz ze nie jest, z tym kd szybciej ruscy sie skoncza


Gdyby tak było to Putin by kończył wojnę. Skoro dalej ją prowadzi to znaczy, że są to "akceptowalne" straty.
  • Odpowiedz
Ale jednak potencjał ludzki jest po stronie Rosji.


@Grooveer: potencjał ludzki był po stronie rosji w każdej wojnie którą przegrali, to nie jest argument
  • Odpowiedz
@JemKredki1983

@Grooveer: i właśnie o tym mowie, takie gadania że niby Ukraina ok ale Rosja ma to ... tylko wiesz jak jesteś takim wytrawnym znawcą to wiesz że wojnę wygrywa gospodarka


Możesz mnie nazwać pesymistą, ale zawsze staram się patrzeć na drugą stronę medalu.
  • Odpowiedz
@Grzesiok

@JemKredki1983: ponad 80% aktywnych w tagach wojennych wykopowiczow oczekuje ze gość zostanie zbanowany. Ot taki fakt


80% które wzięło udział w ankiecie czyli kilkadziesiąt osób, więc to nie jest to samo. Jak chcesz działać pod wpływem ankiety na wykopie to zrób ankietę "Czy powinienem usunąć konto?". Pewnie też 80% będzie na tak.
  • Odpowiedz