Wpis z mikrobloga

  • 27
@dotankowany_noca Goat Europy. Lewy młodszy, gra w Barcelonie, a porównanie aktualnie między nimi to jak 1 liga polska do CL.
( ͡º ͜ʖ͡º)

Na usprawiedliwienie Lewusa mogę dodać, że jak CR był gwiazdą ManU, nasz rodak był gwiazdą Znicza Pruszków i zupełnie inny przebieg kariery.
  • Odpowiedz
@avirant: nie #!$%@?, lewy z arabami na pastwiskach też by miał kosmiczne liczby. Barcelona to gówno aktualnie, tak jak i Ronaldo w ManU za drugim razem
  • Odpowiedz
@quercy W kadrze od dawna jest hamulcowym. CR ma lepszą pakę, ale Lewy z taką Mołdawią, sam powinien mecze wygrywać. Ramos gra w PSG a jakoś to 40 letni Ronaldo z pastwisk wnosi większą jakość do kadry.
  • Odpowiedz
@avirant: ja nie twierdzę, że Ronaldo nie jest lepszy od Lewego, ale jednak kontekst porównania to dla mnie trochę śmieszny. Nadal lepiej strzelić 20 bramek w lalidze jak 40 w saudi pro league czy jak to tam się nazywa. Ronaldo to jeden z najlepszych graczy w historii, a Lewy co najwyżej jeden z najlepszych napastników w okresie kiedy miał swój prime-time.
  • Odpowiedz
@quercy Spoko, ja odnosiłem się tylko do gry w kadrze w ostatnich latach, dodatkowo uwzględniając metrykę.

Szanuję Lewego, możliwe, że najlepsza 9 w XXI wieku, i co najmniej raz okradziony ze Złotej Piłki.
  • Odpowiedz
@motherlovebone: a ty #!$%@? głupi xD to nic innego jak emerytura za #!$%@? hajs, tylko idiota by nie skorzystal


@KarbowanaPapryka: no niektórzy nie idą tylko za hajsem jak np. Wojtek Szczęsny, który mówił że pieniądze nie są najważniejsze i on się do arabii nie wybiera... a nie czekaj xD
  • Odpowiedz
Szkoda że poszedł za kasą do arabów.Sprzedał się.


@motherlovebone: No sprzedał, a co wcześniej to #!$%@? za darmo grał? XD Przecież to jego praca, czego ty się spodziewałeś typie XD Jak tobie janusz płaci w kołchozie 3k, to nie pójdziesz gdzie indziej za 10k bo się sprzedasz? No debil.
  • Odpowiedz