Wpis z mikrobloga

Największą bekę mam z ludzi którzy kupują ciuchy w sklepach typu auchan czy Carrefour xD byłem z bratem na zakupach, i kupił sobie jakieś skarpetki i spodnie dresowe. Pytam się go co on #!$%@? xD ja ubieram się tylko w jakimś h&m czy c&a i wyglądam jak człowiek, a w takim Auchanie to można se kupić co najwyżej pasate pomidorowa xD
#bekazpodludzi #zakupy

Czy kupowanie ciuchów w hipermarketach jest januszowe?

  • Tak 21.2% (304)
  • Nie 78.8% (1129)

Oddanych głosów: 1433

  • 66
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: beke to mam z ludzi ktorzy kupuja koszulke za 500zl i mysla ze sa lepsi nie sztuka zadna sztuka jest kupic cos tanio w lepszej jakosci albo podobnej za 60zl sam mam koszulke marki auchan Inextenso #!$%@? wie co to jest ale podoba mi sie wzor i kolor i chodze w niej juz 10rok pozdrawiam wszystkich sluchaczy
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: hm i c&a jako symbol jakości... Biedactwo. Wiesz, że to taki sam crap, tylko przepłacasz za niego okrutnie?

A te ciuchy z kerfa nieraz są nawet wyższej jakości. Z kolei Tesco miał fajne i niedrogie jeansy z f&f.
  • Odpowiedz
@duszan_z_kapitana_dupy: Jak lubi tam kupować ciuchy, to #!$%@? Ci do tego? Niech sobie nosi co lubi. Największą #!$%@?ą w tym wpisie okazałeś się Ty. Jak #!$%@? można zwracać uwagę na to co kto #!$%@? nosi, ja #!$%@?. Ja sam często kupuje ciuchy pokroju armaniego, hugo, calvina, ale nie pogardzę też jakimś ciuchem z house, reserved czy nawet z marketu jak mi się spodoba. Co to #!$%@? za różnica czy ma
  • Odpowiedz