Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Korba112: wykopkom włącza się mentalność lumpwięźnia - może i kradnę, gwałcę i zabijam, ale dzieci i zwierzątek nie ruszam więc dobry ze mnie chłop, taki charakterny z zasadami xD wcale nie jestem na dnie drabiny społecznej, bo patrzcie jak gnębię kogoś niżej
  • Odpowiedz
  • 13
@KingaM

@Korba112: wykopkom włącza się mentalność lumpwięźnia - może i kradnę, gwałcę i zabijam, ale dzieci i zwierzątek nie ruszam więc dobry ze mnie chłop, taki charakterny z zasadami xD wcale nie jestem na dnie drabiny społecznej, bo patrzcie jak gnębię kogoś niżej

Co? Do czego ty się odnosisz xD
  • Odpowiedz
@KingaM: O to to, w Polsce najcięższą zbrodnią jest pedofilia, bo dziecko nie ma się jak bronić. Ale jak 100-kilowy Seba z siłowni zaczyna tłuc 70-kilowego gościa, który nie ma z nim najmniejszych szans to emocji u ludzi to nie wzbudza. Nie wybielam pedofilii, ale większość Polaków ma prostą, chłopską mentalność, a ich oczekiwania co do sprawiedliwości urzeczywistniają się w postaci idiotycznego prawa i wyroków sądowych, w których za zabójstwo
  • Odpowiedz
@Korba112: a jakby sie okazało że jednak cos bylo, co sie rovi z dzieckiem dlugafalowo?

Szuka sie dalszej rodziny czy umieszcza w jakimś ośrodku
  • Odpowiedz
  • 0
@Rad-X: Na początku policja kieruje do pogotowia rodzinno-wychowawczego, a później to decyzja sądu rodzinnego. Zwykle to rodzina zastępcza.
  • Odpowiedz