Wpis z mikrobloga

Jedno trzeba przyznać panu prezydentowi, że dokonał rzeczy niebywałej. Historycznej wręcz. Jest pierwszym w historii prezydentem Polski, który dokonał wręcz niemożliwego. Tak, to on sprawił, że po raz pierwszy, od ponad 1000 lat prawie 3/4 obywateli kraju odlicza dni do końca jego rezydentury. Jego dokonania w historii Polski, przebił tylko Bezprym. Król, którego imię zostało wymazane z ksiąg historii Polski. Czy pan Andrzej dokona tego samego? Nie wiem, w obecnych czasach będzie trudniej, jednak stara się.

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazdudy
wolny_kot - Jedno trzeba przyznać panu prezydentowi, że dokonał rzeczy niebywałej. Hi...

źródło: GQqLxGWW0AAhQ0a

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@wolny_kot: byleby w ostatnim roku nie latał przestarzałym sprzętem lotniczym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pamiętam, że dni Lecha też tak ludzie liczyli, chłop miał tak niskie poparcie, że nie wiadomo czy przeskoczyłby do ewentualnej drugiej tury, gdyby wystartował w wyborach o reelekcję. A tak to #!$%@?ł się w Smoleński las razem ze świtą i zrobili z niego świętego, mędrca, męża stanu.
  • Odpowiedz
  • 10
@markhausen: on miał już tyle "awarii" jak latał podczas rządów, jego kolegów, że głowa mała. Wyautowali go ze spotkania z Bidenem, nie puścili go do Korei xD
Ba... wieczorami psuli mu internet, w ramach akcji służb specjalnych "gdzie jest dziecko"
Ale i tak go nie upilnowali, patrząc po dyskusjach z panią Izabelą Pek, Ruchadłem Leśnym, Jolką, czy Seba sra do chleba.
Nawet jego własne środowisko się go wstydzi.

Co ciekawe,
  • Odpowiedz
@Martenzyt_waleczny: Tez dobrze zapamietam ta prezydenture ale z innego powodu. Ten czlowiek (tak wiem...przegialem) udowodnil ze tytul doktora nic nie znaczy. Mozna byc doktorem nauk prawa i lamac prawo kiedy sie tylko chce. Wlacznie z konstytucja i podstawami prawa rzymskiego.

Szkoda mi tylko ludzi ktorzy zdobyli jakis tytul i go szanuja. Dostana niejako rykoszetem.

Ale plus jego prezydentury jest taki ze moze ludzie wreszcie zrozumieje ze tytul moze sobie miec
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: Kto robił sondaż? IBRiS. Kto jest jego szefem? Marcin Duma.
Czego szefem jest również Marcin Duma? United Surveys, pewnej małej sondażowni, założonej w estońskim Talinie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://wykop.pl/link/6981277/united-surveys-czyli-maly-osrodek-badan-spoleczno-politycznych-z-talina

A kto korzysta często gęsto z usług sondaży United Surveys? Republika, Niezależna, wPolityce.
Zresztą sam fakt zakładania małej sondażowni w obcym kraju poprzez szefa ogromnej agencji badawczej jest dla mnie dziwne. Ale opinie pozostawiam wam.
  • Odpowiedz
  • 18
Zdecydowanie najgorszy prezydent. Sam fakt, że zrobił z Pałacu przechowalnię dla poszukiwanych przestępców czyni z niego dożywotniego śmieciucha.
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Jeszcze czekają nas wybory prezydenckie. To też będzie moment gdzie po raz kolejny będą latały teksty pt: „w pierwszej na Bosaka a w drugiej na kolejnego Dudę” ()
  • Odpowiedz
@wolny_kot: to że nie ma referendum za jego odwołaniem to porażka tego rządu. I w dupie mam to że konstytucyjnie by go nie zmusiło do rezygnacji - wywaliło by mu argument że jego wola to wola narodu “bo na niego głosowało 10 mln osób”
  • Odpowiedz
aj tam widocznie za dużo tvnu


@Martenzyt_waleczny: Moze po prostu za duzo uzywania tego co mam miedzy uszami w glowie? Chcesz mi powiedziec ze ten koles nie zlamal prawa? Powiedz to. Smialo. Kilka zdan i Ci udowodnie ze zlamal.

Wytlumaczze to tak prosto ze nawet Ty zrozumiesz. I bedzie w punktach. Zebys mial latwiej z jakims sie ewentualnie nie zgodzic.

P.S Tlumaczenia jakie Ci zapodam nawet w TVN nie podali.
  • Odpowiedz