Wpis z mikrobloga

Jedno trzeba przyznać panu prezydentowi, że dokonał rzeczy niebywałej. Historycznej wręcz. Jest pierwszym w historii prezydentem Polski, który dokonał wręcz niemożliwego. Tak, to on sprawił, że po raz pierwszy, od ponad 1000 lat prawie 3/4 obywateli kraju odlicza dni do końca jego rezydentury. Jego dokonania w historii Polski, przebił tylko Bezprym. Król, którego imię zostało wymazane z ksiąg historii Polski. Czy pan Andrzej dokona tego samego? Nie wiem, w obecnych czasach będzie trudniej, jednak stara się.

#polityka #heheszki #bekazpisu #bekazdudy
wolny_kot - Jedno trzeba przyznać panu prezydentowi, że dokonał rzeczy niebywałej. Hi...

źródło: GQqLxGWW0AAhQ0a

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@wolny_kot To może być tylko ciekawy przypadek. I w sumie nic dziwnego, że Duda miał poparcie w domach pomocy i innych tego typu placówkach. W pierwszej turze bezapelacyjnie pokonał Trzaskowskiego o 2.5 miliona głosów więc obwodów gdzie Rafał miał 100% było naturalnie mniej.

I wiesz, że wybory odbywają się z udziałem zagranicznych obserwatorów, a głosy liczone są w obecności ludzi ze sztabów wyborczych wszystkich kandydatów? Na końcu PKW stwierdza czy nie było
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz: nie miał tam żadnego poparcia. Niektórzy "wyborcy" byli w stanie wegetatywnym jak mąż witek na ojomie, inni twierdzili, że głosowali na kaczyńskiego, inni nawet nie wiedzieli o tym, że były wybory. W DPS nie bylo.obserwatorów wtedy. Zakonnice głosowały za pacjentów.

Zatem.należy zadać pytanie, czy można fałszować wybory tylko.trochę? I ile to jest to troche?

Co.ciekawe, do dziś prawidłowa izba sądu najwyższego nie stwierdziła ważności tamtych wyborów.
  • Odpowiedz
@wolny_kot To znaczy twierdzisz, że w demokratycznych wyborach głosują głupi ludzie i nawet nie mają pojęcia na kogo? No tutaj chyba Ameryki nie odkryłeś i zgadzam się z tobą.

I nie dyskutujemy o tym czy zakonnica zagłosowała za kogoś czy nie i czy tak wolno, tylko o tym czy Duda ma poparcie w narodzie. A fakty są takie, że ma. W pierwszej turze wygrał o 2.5 miliona głosów, a drugiej o ponad
  • Odpowiedz
  • 0
@SoplicaTadeusz: to dowodzi, że opiekunki w domach opieki głosowały za ludzi którzy nie wiedzą co się dzieje.
Ile głosów tak sfałszowano nie wiem. Ale ponawiam pytanie, czy wybory sfałszowane tylko troche są ważne?
  • Odpowiedz
@wolny_kot Wybory mają wyrazić wolę większości społeczeństwa i wyraziły. Jeśli masz dowody na fałszerstwo to masz prawny obowiązek zgłoszenia tego odpowiednim organom. Jeśli tej sprawy nie zgłosisz to sam podlegasz odpowiedzialności karnej
  • Odpowiedz
@wolny_kot: przecież koniec kadencji Komorowskiego też odliczaliśmy - powstała nawet strona - antykomor.pl - czy coś w ten deseń.

A założycielowi tej strony wjechali pewnego razu czarni o 6 rano za to, że"obrażał" prezydenta.

Także nie - Andrzej Duda nie jest pierwszym takim prezydentem, a raczej drugim z rzędu.
  • Odpowiedz
Tytuł Profesora też gówno znaczy. Patrz Pawłowicz.


@WaltherW: Ale ja to dobrze wiem. Nie mi to musisz tlumaczyc. Gorzej jak orezydentem jest debil - wtedy mamy problem
  • Odpowiedz
udowodnil ze tytul doktora nic nie znaczy


@gorzki99: generalnie cały pis udowodnił (i sprawił, że dla wielu) cokolwiek co mogło powodować jakiś szacunek nic nie znaczy. Odpowiednio zmotywowany pisowiec potrafił zbezcześcić wszystko co tylko mógł, nawet największą świętość, byle tylko coś na tym zyskać. Obrzydzili ludziom Boga, obrzydzili patriotyzm, obrzydzili wszystko, na czym położyli swoje łapska, w imię kasy i władzy.
  • Odpowiedz