Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Co to znaczy?


@robert5502: To znaczy, że byli głupimi terrorystami, a nie protestującymi jak ludzie przeciwko czemuś. Głupimi dlatego, że ich działania mogły wywołać jakąś życiową tragedię wśród przypadkowych ludzi, a firmy, przeciwko której działaniom protestowali, raczej nie zmusili do zmiany postępowania.
A terrorystami dlatego, że jeśli dla osiągnięcia jakiejś korzyści "robisz pod górkę" przypadkowym ludziom, to jest to terroryzm (przy czym "robienie pod górkę" może oznaczać bardzo wiele różnych zachowań).
  • Odpowiedz
No i w sumie tragedia się stała, bo trafili na uzbrojonego gościa, który miał zły dzień i nie wytrzymał. Tragedia podwójna, bo masz zabitych i typa ze złamanym życiem, który spędzi jego resztkę w pierdlu.


@13f14: Jeśli ktoś posiadający broń potrafi zabić drugiego człowieka, bo miał "gorszy dzień" to jest tysiąckrotnie niebezpieczniejszy niż ci "terroryści", o których mówisz. Narzekacie na nowomowę i zmienianie znaczeń słów, ale bardzo szybko zaczęliście naginać słowo
  • Odpowiedz
Pytanie: w jaki sposób protestowali? Czy utrudniali swoim protestem życie tej firmie, czy raczej temu gościowi i innym przypadkowym ludziom


@13f14: "Straszliwe sceny wydarzyły się na zakorkowanej do granic możliwości autostradzie panamerykańskiej w dystrykcie Chame, w Panamie. Ogromne korki były wynikiem protestów aktywistów, którzy sprzeciwiają się umowie rządu Panamy z kanadyjską firmą First Quantum Minerals. Do grupy blokującej drogę aktywistów podchodzi starszy mężczyzna. Mężczyzna bezskutecznie próbował skłonić aktywistów do zejścia z
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś posiadający broń potrafi zabić drugiego człowieka, bo miał "gorszy dzień"


@Tremade: Ludzie to ludzie. Nie zmienisz tego. Dlatego ważne jest, aby prawo regulujące dostęp do broni było rozsądne. Zresztą gdyby ten gościu nie miał broni, to zawsze miał samochód, ale to inna sprawa.

jest tysiąckrotnie niebezpieczniejszy niż ci "terroryści", o których mówisz.


Terroryzm to terroryzm. Zgrubna definicja powyżej, a z terrorystami się nie negocjuje, tylko im się wybija terroryzm
  • Odpowiedz
@robert5502 czyim bohaterem jest? Klękał, albo kładł się na ziemię, żeby mu oddać honory? To, że lewaki mają za bohatera-meczennika ćpuna i kryminalistę, zasponsorowali mu złota trumnę i niemal wszystkie lewackie media transmitowały jego pogrzeb, a ludzie wielkiej wiary kładli się na asfalcie ku chwale.
To, że ktoś powiedział "dobrze zrobił, że ich zastrzelił" nie oznacza, że jest bohaterem!
Masz człowieku odlot konkretny, albo jesteś płatnym trollem, bo wiem, że można być
  • Odpowiedz
został bohaterem kilku jednostek z uszkodzonym mózgiem,


@Defined: ja pamiętam cały wykop zasrany peanami na jego cześć zarówno na głównej jak i na mikroblogu i trwało to ze dwa tygodnie, a był to tylko ten jeden serwis, więc tych jednostek było zdecydowanie więcej niż kilka
  • Odpowiedz
I te same osoby, które teraz wychwalają Darlingtona, że ,,usunął śmieci" albo ,,pozbył się lewackich #!$%@?", ustawiają sobie na profilach papieża albo krzyże i postulują powszechny dostęp do broni...

@robert5502: wymienisz dosłownie jedną taką osobę? Wychwalanie Darlingtona, papież albo krzyż na profilu. Twierdzisz że są. Wrzuć screena. Co ci szkodzi udowodnić?
  • Odpowiedz
@robert5502: jejku, fikołkujesz jak typy od boys

Kiedy prawaki się nad nim spuszczali, to myśleli że droga była zamknięta bo aktywiści ogólnie blokowali ruch dla zwrócenia na siebie uwagi i robienia grety. A jak wyszło na jaw że chodziło o problem lokalny, to się uciszyli.
  • Odpowiedz
Której prawicy? Europejskiej, islamskiej, czy amerykańskiej? A może żydowskiej?


@Defined Każdej prawicy. Nie rozumiesz prawaku? Ale najbardziej tej na wykopie. Jaka to jest prawica? Żydowska? Islamska?
Amerykańska?
To wykopowa prawica potrafi mnie nazwać lewakiem bo się nie zgadzam nawet z najbardziej ekstremalnymi pomysłami prawaków. Tak jak pisałem wcześniej, jesteś traktowany tak jak traktujesz innych. Więc lec bronić swojego bohatera co zabija ludzi walczących o swoja okolice. I nie próbuj mi pisać, że
  • Odpowiedz
@Defined: "to tylko pojedyncze przypadki" tylko te przypadki typu @L3stko który miał tego gościa na avku długi czas to najwięksi polityczni komentatorzy którzy są permanentnie przyspawani do mediów społecznościowych więc nie chce mi się wierzyć, że "on nie wiedział" @cutecatboy bo on wie nawet co tusk zrobił nie tak 15 lat temu. Dlatego nikt nie zrobił z niego bohatera prawicy jak same prawakopiteki bo go tak wychwalali. A ty @Defined próbujesz
  • Odpowiedz
@robert5502 jak ktoś został urażony tym, że napisałeś o prawakach i odrazu wrzucił siebie do tej kategorii to znaczy że tak post był kierowany do niego ( ͡ ͜ʖ ͡) jak można samego siebie określić albo jestem po białej stronie albo po czarnej, mówienie o sobie tylko jako prawak czy lewak nie ma najmniejszego sensu bo to jest zbyt ogólnikowe
  • Odpowiedz