Wpis z mikrobloga

@afc85: kto powiedział, że patusiarska rodzina to rodzina prawilna, nieuśmiechnięta rodzina konserwatywna? Szufladkujesz ludzi tak jak kiedys dzielono ludzi na onuce i nie onuce
  • Odpowiedz
  • 40
@XyzykDX:

kto powiedział, że patusiarska rodzina to rodzina prawilna, nieuśmiechnięta rodzina konserwatywna?


a co, zdjęcia nie widzisz?
WIELKA POLSKA na bluzie i wszystko jasne
  • Odpowiedz
kiedys dzielono ludzi na onuce i nie onuce


@XyzykDX: dalej sie dzieli bo dla kacapskich zdrajcow miejsca nie ma

kto powiedział, że patusiarska rodzina to rodzina prawilna, nieuśmiechnięta rodzina konserwatywna?


@XyzykDX: wlasnie ta rodzina? Chyba, ze typ jest lewicową jukeczką i dla beki ma bluze 'wielka polska.' Jak myslisz, jakie mial poglady?
  • Odpowiedz
  • 9
@mocarny_knur:

a to wszystko jasne, bluzę nosi to na pewno kieruje się naukami katechizmu i ideologia Romana Dmowskiego


na pewno kieruje sie tradycyjnym zasadami wychowawczego #!$%@?
  • Odpowiedz
@afc85 Nigdzie nie widziałem, żeby prawica popierała katowanie dzieci aż do śmierci.
Może podzielisz się jakimś artykułem lub pracą naukową?
  • Odpowiedz
  • 2
@afc85 jestem prawakiem, pracuję i mam dwójkę dzieci, które z żoną kochamy ponad wszystko. Też jestem dla ciebie "podludziem"? Te śmieci, ktore zabiły to dziecko to zwykły odpad ludzki, a nie jakiś prawak czy lewak. W zyciu dziecku nawet klapsa nie dałem i nigdy nie dam. Lewaki chętnie mordowały by te dzieci, ale w brzuchach matek nawet w ostatnich tygodniach ciąży.
  • Odpowiedz