Wpis z mikrobloga

@pacjent_0 a rzeczywistość jak wygląda koleżko? Wpuszcza się ludzi dzikich kulturowo i o dennych i prostackich poglądach. No chyba, że uważasz, że islamiści to tacy sami ludzie. Jak tak to mam nadzieję, że osobiście przyjmiesz kilku i dasz przykład.
  • Odpowiedz
No chyba, że uważasz, że islamiści to tacy sami ludzie. Jak tak to mam nadzieję, że osobiście przyjmiesz kilku i dasz przykład.


@mazut_kluczowy: A ty ilu obcych Polaków przyjąłeś pod swój dach? Bo chyba nie twierdzisz, że Polacy są dzicy kulturowo i o dennych i prostackich poglądach xD
  • Odpowiedz
no i powiedz mi czy nasze Państwo nie oferuje im pomocy?


@mazut_kluczowy: Ale przecież sam domagałeś się, żeby @pacjent_0 sam brał ludzi do siebie, nie, że państwo ma im zapewnić cokolwiek, tylko ON OSOBIŚCIE ma dać przykład, więc dlatego pytam się ciebie dlaczego sam nie dajesz przykładu, czym w.g. ciebie określasz Polaków jako gorszych ludzi.
  • Odpowiedz
@Pawu1on czekaj czekaj, to ty jednak jesteś z gatunku tych co popierają imigrację i uważają, że to nasze Państwo ma się zająć tymi ludźmi, tak? Skoro uważasz, że jednak u nas występuje problem bezdomności to dlaczego popierasz wpuszczanie kolejnych ludzi z którymi będzie problem i wymagasz, żeby to Państwo cudownie załatało problem?
  • Odpowiedz