Wpis z mikrobloga

#gielda #xtb od 1.09 przestają wspierać platforme desktop. Czyli zostaje przeglądarka + apka w telefonie XD
Powazny broker.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hmrogrz: A nie tak dawno pisales ze jedyna zaleta xtb to desktopowka, az mi sie twoj nick przed oczami pojawil jak zobacyzlem te belke w apce dzisiaj... komedia.
  • Odpowiedz
@golomb13: ja xtb nawet w przeglądarce nie używam na kompie. Tylko na telefonie w apce bo jedyne co robię to kupuje na long, a analiza techniczna to ciota i c--j.

No i tak, jestem akcjonariuszem i wolę żeby wydawali na jakieś inwestycje, a nie utrzymanie desktopów które są przestarzałe i bezsensowne.
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: akcjonariuszem, w------e mam w jakieś desktopowe apki których utrzymanie kosztuje w c--j, a przeglądarka i tak daje takie same możliwości. Lepiej niech ten hajs ładują w inwestycje, a nie jakieś rozwiązania z początku wieku.
  • Odpowiedz
  • 1
No i tak, jestem akcjonariuszem i wolę żeby wydawali na jakieś inwestycje, a nie utrzymanie desktopów które są przestarzałe i bezsensowne.

Odpowiedz


@Hmrogrz: a w co moze inwestowac XTB jak nie w sensowną apke deskttopową xd ? W reklame ??

a przeglądarka i tak daje takie
  • Odpowiedz
Przecież aplikacja w przeglądarce jest w pełni wystarczająca. Dziś już wszystko jest web oriented.
Jak ktoś chce mieć ikonkę i aplikacje to niech sobie przypnie do paska zadań stronę .
Nazywa się to Apps w MS edge. Safari też to ma (macOS)
  • Odpowiedz