Wpis z mikrobloga

#allegro #allegroone #januszebiznesu Pragnę przestrzec wszystkich przed korzystaniem z przesyłek Allegro One. Zamówiłem pewną trudną do zastąpienia rzecz na allegro lokalnie i skusiłem się na przesyłkę allegro one. Została ona nadana w automacie 04.06 i ostatnia wiadomość w trackingu jest z tego samego dnia, że odebrano z automatu. Od tej pory cisza
Próbowałem się kontaktować z supportem allegro one, ale mieli się wywiedzieć u firmy kurierskiej i od ponad 10 dni cisza.

Teraz założyłem dyskusje i nawet sprzedający piszę że ma podobny problem ze zwrotem.

Jeszcze by było śmieszniej koledze też zgubili paczkę ostatnio.

Nic więcej nie zamówię z tych ich automatów, sprzęt czeka na części a ja nie mam pojęcia czy je jeszcze znajdę. Tylko #inpost
  • 4
  • Odpowiedz
@kepak A korzystasz czasem z przesyłek kurierskich? Bo tak się składa że bodajże allegro one obsługuje UPS i DPD.

Czyli radzę też unikać powyższych.
  • Odpowiedz
bezproduktywny na dodatek bracia zdalna jest traktowana jako najgorszy wróg i musiałem gnać 20 km w jedną stronę aby siedzieć () gorzej się zmęczyłem niż ciężką pracą... Na dodatek dyrektor się przyczepił czemu odbiłem się w środę o 14:57 a nie o 15:00.


#pracbaza #praca ##!$%@? #januszex #januszebiznesu


@kepak: mi tez zgubili paczke ostatnio. Na szczescie
  • Odpowiedz
@kepak Znaczy po prostu chciałbym stwierdzić fakt że za logistykę one box odpowiadają pewne firmy kurierskie. I generalnie mocniej trzeba ich za to winić.

A ogółem to życzę żeby się odnalazło, kiedyś InPost mi odnalazł paczkę po wielu tygodniach, przesyłce najprawdopodobniej uszkodziła się etykieta bo wysyłali zdjęcie zawartość paczki i pytali czy to moje.
  • Odpowiedz