Wpis z mikrobloga

Wstawiłem mem nosacza ,,kompromitacja c***a’’ i opis typu:

siedzę w kołchozie zamiast urodzić się w bogatej (albo chociaż niealkoholowej) rodzinie

Wpis usunięty przez #moderacja. Ehh nawet ponarzekać nie można. Przecież nie wyzywałem jakiejś obcej osoby a mem był skierowany typowo w moją stronę. Ehhh gdzie mam tak narzekać? Na normictwo.pl czy Facebook?

#moderacjacontent #zalesie #depresja #dda
Turkotka - Wstawiłem mem nosacza ,,kompromitacja c***a’’ i opis typu: 

siedzę w kołc...

źródło: IMG_9888

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos:

@Turkotka pewnie przez przekleństwo.


Może powinienem dodać adnotację że jest to sztuka nowoczesna i scena kompromitacja c***a została zaimprowizowana a małpie na obrazku nie stała się żadna krzywda
  • Odpowiedz
@Turkotka pewnie nie dałeś 18+ bo przeklnąłeś. Stąd trzeba uciekać, bo moderacja to jakieś sojowe latte jest. Jest Reddit, jest hejto. Wykop niech ginie.
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos: @kjungst

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.


Nie jestem prawnikiem a wegetującym śmieciem ale czy konstytucja nie jest ważniejsza od regulaminu serwisu?
  • Odpowiedz
@Turkotka chyba żyjesz na planecie różowych kucyków. Konstytucja w obecnych realiach nie ma zastosowania. Skoro byle prawo unijne jest ponad konstytucją RP. NO ale Kaczafi to podpisał.
  • Odpowiedz