Wpis z mikrobloga

@Gours: Bo się zmawiają na zamkniętych discordach i podobnych. Już pare razy tak grubo wpadli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wiem że znowu w użycie też poszedł np. Prawator. Czyli skrypt auto-minusujący na otwartej zakładce aktywność wybranych użytkowników i to widać bo jestem na ich listach od wielu już lat xD. Mógłbym napisać "kofam korwina" pod komentarzem w znaleziskach a skrypt i tak z automatu dowali pare
  • Odpowiedz
Moderacja ma na to wyrąbane, podobnie jak na wysyp multikont trolli mateckiego.


@grubson234567: Hej, kolego! Ale moderacji to mi tutaj nie obrażaj!

Jak to nic z trollami mateckiego nie robią? Przecież znieśli dla nich obowiązek podawania nr telefonu przy rejestracji, czego jeszcze chcesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Za to tutaj to sama elyta yntelektualistów siedzi ( ͡º ͜ʖ͡º)A najbardziej zabawne jest to określenie 'konfedopisowcy' , więcej z pisem to ma wspólnego obecna władza, bo robią dokładnie to samo co oni.
  • Odpowiedz
@ketiow: o dawne dzieje z tym. To nie były czasy discorda, tylko jakiegoś innego tworu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@grubson234567: miałem to samo kilkukrotnie. Czasami sobie lurkuje wypok w późnych godzinach np 3:00 w nocy. Wchodzę w dyskusję z @l3stkiem i nagle z dupy 10 minusów dostaję. Nie byłoby to dziwne gdyby nie było powtarzalne.
  • Odpowiedz