Wpis z mikrobloga

Czyli skrypt auto-minusujący na otwartej zakładce aktywność wybranych użytkowników i to widać bo jestem na ich listach od wielu już lat xD.


@grubson234567: Miałem pomysł na podobny, tylko w drugą stronę. Dodatkowo autozakopywanie PiSiorów, również z autoplusowaniem antyPiSowskich treści. Może by się sprawa wyrównała. Tylko musiałoby być minimum 100 chętnych do regularnego używania. Tyle wystarczy by pozbyć się PiSowskiego gówna z wykopaliska.
  • Odpowiedz
Bo się zmawiają na zamkniętych discordach i podobnych.


@grubson234567: ja piętam jak latał screen z wpisu Korwina na Twitterze albo Facebooku gdzie oficjalnie pisał do wyznawców, żeby zaczeli spamować wykop przed wyborami chyba w 2015 roku xD
  • Odpowiedz
Poziom głównej: konfedepisowiec kłamie i dostaje przytłaczającą liczbę plusów, a ja go prostuję i dostaję przytłaczającą liczbę minusów xD ale tam się banda ćwierćinteligentów zebrała


@Gours: ja na główną w te politycznie znaleziska w ogóle nie wchodzę, bo tam są praktycznie same boty darka i konfiarze, którzy wzajemnie liżą się po jajkach i plusują. Czasem wchodzę ich potrollowac przytaczając fakty obalające ich teorie, ale dziwnym trafem dosłownie żaden nie odpowiedział na
  • Odpowiedz
  • 0
Miałem pomysł na podobny, tylko w drugą stronę. Dodatkowo autozakopywanie PiSiorów, również z autoplusowaniem antyPiSowskich treści. Może by się sprawa wyrównała. Tylko musiałoby być minimum 100 chętnych do regularnego używania. Tyle wystarczy by pozbyć się PiSowskiego gówna z wykopaliska.


@dr3vil: nie polecam iść tą drogą, nie jesteś przegrywem pisowskim to raz. Dwa wypiek zamieniał by się w wojny botów xD
Tu trzeba w końcu cisnąć mode bo nie może być tak
  • Odpowiedz