Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy oceny na studiach mają znaczenie?
Czy staracie się mieć je w miarę dobre, czy chcecie tylko zdać? Chodzi mi głównie o takie ważniejsze przedmioty, wiadomo, że nie ma co się spinać ze wszystkich.
Właśnie dostałam 3 z egzaminu teoretycznego z dziedziny, w której pracuję ( ale nie dokładnie te same zagadnienia) i trochę dziwnie się z tym czuję, z ćwiczeń mam 5, czy ktoś może się w przyszłości tego uczepić? Czy ktoś się spotkał z tym, żeby pracodawca lub ktoś inny chciał wykaz ocen?
#studia #studbaza #studbazaproblems



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: we Włoszech jest tak, że pracodawcy właśnie patrzą na oceny, i ludzie studiują tam wiele lat na tym samym kierunku, żeby poprawiać egzaminy, żeby mieć lepsze oceny. Dużo tam wiecznych studentów, i niska dzietność
  • Odpowiedz
@mirko_anonim dwa razy się spotkałem, że podczas rekrutacji firma żądała podania ocen i ponoć dzwoniła na czuelnię w celu ich potwierdzenia. Dwa na jakieś sto, bo pracę kilka razy zmieniałem.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Pytałam poważnie:)
Ale chyba przesadzam.
Chodzi mi o Polskę, np.duże firmy, korporacje.
Mam już pewne doświadczenie zawodowe, może to nie będzie miało znaczenia, tylko dyplom, głównie chodzi mi o ocenę na dyplomie, na stypendium chyba nie uciągnę, po prostu głupio się czuję mieć gorszą ocenę ze swojej dziedziny

  • Odpowiedz