Wpis z mikrobloga

#sztafeta #bieganie @enteropeptydaza @randall @scorp02 @RTX4090 i inne harpagany przygotowujące się do maratonów na jesień 2024. Uniwersytet Warszawski będzie prowadzić badanie odnośnie wpływu perspektyw czasowych na wykonanie sportowe. Ogólnie proces przygotowania do maratonu, sam start i odczucie po. Kwestionariusze w dedykowanej aplikacji + dane ze Stravy. Tutaj stronka projektu https://timexcellence.org/. Po zapisaniu się, zaplanowane są sesje online informacyjne na Zoomie żeby wszystko wyjaśnić + możliwość zadania pytań.

Sam start projektu od 15 lipca, ale jak ktoś ma maraton w październiku/listopadzie to będą przesuwać tym osobom start procesu monitorowania.
W zasadzie udział w programie to wypełnianie kwestionariusza w aplikacji w sobotę (podsumowanie tygodnia treningowego) i niedzielę (odczucie co do planu na przyszły tydzień). Jak coś to te dni mają być elastyczne.

Brzmi to bardzo ciekawie, można pomóc nauce + za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie (o czy mnie wiedziałem :D) - w sumie za 3 etapy 300 zł brutto - już na wpisowe czy jednego buta będzie :)
  • 7
  • Odpowiedz
@Grzegiii: Poczytam zobaczę. Dziś na FB pokazał się piękny komunikat - Maraton za 100 dni.

Chociaż psychicznie to różnie może być, pamiętam rok temu dzień przed maratonem miałem załamkę psychiczną.
  • Odpowiedz