Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że każdy świadomy człowiek


@Wap30: no tak. Świadomi są tylko wyborcy konfederacji, wszyscy pozostali to lemingi i lewackie ślepe owieczki xD
Wymyśliłeś sobie niezdefiniowaną grupę "świadomych" ludzi i stwierdziłeś, że jest ona większa niż "grono straszące zgniłym zachodem, unią, lgbt i robakami" bez podania żadnego dowodu.

I Tobie nie jest wstyd przed matką, jak sobie zdasz sprawę jakim jesteś leszczem bez argumentów? xD
  • Odpowiedz
@El_Trufel: @Ark00 @Wap30 XD No ok ok - nie ogarnąłem. Pewnie robią to pod pozwy (częsta praktyka - by unikać posądzenie o mobbing, dyskryminację itp. firmy lubią się w ten sposób chronić - "wydaliśmy XXX$ na kampanie wsparcia osób ABC, więc nie jesteśmy ____fobami").
  • Odpowiedz
wystraszysz


@malinq: wystraszysz xdd

Raczej chciałem odeprzeć twoją głupią wiadomość równie głupią ale skoro strach ci przeszedł przez myśl to xd
  • Odpowiedz
Świadomi są tylko wyborcy konfederacji, wszyscy pozostali to lemingi i lewackie ślepe owieczki xD


@malinq: ciężko o bardziej lemingowy argument. Tak, wciągnij w to konfederację o której nikt nigdy nie pisał. Potrafisz bez niej zbudować zdanie? Albo przynajmniej argument z czymkolwiek poza czystym chochołem?

Wymyśliłeś sobie niezdefiniowaną grupę "świadomych" ludzi i stwierdziłeś, że jest ona większa niż "grono straszące zgniłym zachodem, unią, lgbt i robakami" bez podania żadnego dowodu.


Ty
  • Odpowiedz
skoro strach ci przeszedł przez myśl to xd


@Ark00: strach miałem na myśli już wiadomość wcześniej. Bo to konfiarze, pisowcy i inne tego typu ruskie pokemony budują swoje poparcie na syndromie oblężonej twierdzy strasząc społeczeństwo:
- imigrantami
- lgbt
  • Odpowiedz
lemingowy


@Wap30: jak chcesz się komunikować jak z dorosłym człowiekiem, to używaj definiowalnych pojęć, a nie wymyślaj kolejne nic nie znaczące określenia xD

Do tego dosłownie cytujesz siebie jako
  • Odpowiedz
Zrozumiałbyś to jakbyś załapał odniesienie do 447, ale zamiast odpowiedzieć z pokorą na to pytanie, to zacząłeś się wygłupiać (jak to konfiarz, z gwoździem w mózgu, gdy trzeba przyznać, że dawał się robić mentzwelowi i innym berkośmiecixom xD)


@malinq: chuop co wszędzie konfiarzy widzi xdd
Kiedyś się białe myszki widziało, dzisiaj konfiarzy. Terapia cię czeka jak nic xd
  • Odpowiedz
@Ark00: to jedyna znana mi grupa społeczna która jest tak głupia, żeby bać się jakiegoś pdf'a z ikei. Sugerujesz, że jest was więcej? xD

dobra faktycznie, jest was więcej. Zapomniałem, że przegrywy się obraziły na konfederację. To w-------j na czarno bo dyskusja z chorym psychicznie 'chuopem' i tak nie ma sensu
  • Odpowiedz
dobra faktycznie, jest was więcej. Zapomniałem, że przegrywy się obraziły na konfederację. To w-------j na czarno bo dyskusja z chorym psychicznie 'chuopem' i tak nie ma sensu


@malinq: xddd
No nic, śmieszne że płacą ci za konieczność ogarniania takich relacji na jakimś podrzędnym portalu w polandii xdd
  • Odpowiedz
jak chcesz się komunikować jak z dorosłym człowiekiem, to używaj definiowalnych pojęć


@malinq: znowu - ty pierwszy użyłeś tego pojęcia w dyskusji, więc zdaje się że powinieneś lepiej rozumieć jego definicję. ¯\(ツ)/¯

Dalej mylisz mnie ze sobą, nie dostrzegasz cytowanych fragmentów, a twoje zarzuty dzielą się na dwie kategorie: pozamerytoryczne pyskówki i krytykę treści, którą ty sam napisałeś. To stadium psychozy w którym nie potrafię nawigować, a nawet wtedy nie byłoby do czego się
  • Odpowiedz
@malinq: niestety, z całą sympatią do ciebie i tęsknotą do tej uroczej dyskusji, jestem zmuszony zrobić to co każdy zdrowy psychicznie człowiek i pozostawić cię w spokoju i sporej odległości
  • Odpowiedz
@Wap30: czyli przerosło Cię nawet jedno proste pytanie. To typowe dla ludzi którzy boją się plików pdf ze sklepu meblowego xD

Uważaj żeby Ci żydzi kamienicy nie ukradli, bo będziesz jadł robaki jak Ci Ikea każe xD
  • Odpowiedz