Wpis z mikrobloga

Nie zaliczyłam se jednych ćwiczeń na studiach, pomimo że się dużo uczylam i już mi się odechciało dalszej nauki. Większość się nie uczyła, spisali z czata i zdali, ale ja nie umiem ściągać. Czuję się jak debil, kompletnie zdemotywowana, a taki miałam zapał wcześniej. #damskiprzegryw
  • 18
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

kompletnie zdemotywowana, a taki miałam zapał wcześniej


@lubiejescfrytki: na tym właśnie polega praca, że pchasz do przodu mimo braku motywacji i braku zapału.
Chcesz skończyć studia to musisz się zmuszać do działania. Tak wygląda dorosłe życie
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: Moimi ulubieńcami zawsze byli profesorowie 60+ którzy za nic nie dawali wyżej niż 4.

Pamiętam też jednego agenta gdzie kilku studentów przepisywało na kolokwium odpowiedzi z notatek z teorii, które prezentował wykładowca. Przy oddawaniu prac skomentował "a skąd Wy wzięliście ten cytat od tego profesora?" i uznał te fragmenty za nie na temat.
  • Odpowiedz
zrób se prawko na samochód i jakiś kurs fryzjerski aby dojeżdżać i robić karynom fryzury przed weselami, studniówkami itp. Na tym są dobre pieniądze.


@tos-1_buratino: mam prawko, ale karyny nie byłby zadowolone z mojej pracy, jak ja siebie nie umiem nawet uczesać, do tego trzeba mieć zdolności manualne i dynaminę, co by się umieć zareklamować.

@MirkoManx no tutaj akurat baba nie jest stara, ale utrudnia zaliczenie, zmienia ćwiczenia co roku, każda
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: to raczej nie wina IQ, pewnie masz w normie jak większość. Jak się na tym kierunku że czujesz to bym zmieniał wcześnie, ale jak tylko jeden przedmiot zawaliłaś a tak ok to bym nie odpuszczał.

u nas niektórzy ten sam przedmiot 6 razy próbowali zaliczyć i się nie poddawali. zaczynanie ciągle od początku bo się dołujesz po każdej porażce się xle kończy, raz, ze nic nie osiągasz ostatecznie dwa to
  • Odpowiedz
@lubiejescfrytki: za 3 miesiące startuje nowy rok, nowy rok, nowe możliwości xD skończyłem informatyke, w pandemii próbowałem 3 nowych kierunków, ale na każdym pseudo profesory potrafiły tylko wrzucać linki zamiast nauczać i za każdym razem rezygnowałem
  • Odpowiedz
@SgtAlApone_: Ja sobie nie mogę pozwolić na takie zmiany, bo po pierwsze-jestem już w wieku podeszłym, a po drugie-stracone pieniądze, bo to studia zaoczne. Po tym kierunku miałam plan co robić, a po administracji czy socjologii to raczej znów bym nie miała żadnej specjalizacji.
  • Odpowiedz