Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@goferek: przecież każde auto ma dostępną praktycznie pełną paletę barw, to klienci wolą szare.
Niektórzy producenci nawet bez dopłaty oferują jakiś ciekawszy kolor a ludzie dopłacają do białego/czarnego/srebrnego xD
  • Odpowiedz
że nowe mercedesy (nowe wtedy) pokroju w203/w204,w211,w212


@Cztero0404: troche ty też popełniłeś błąd bo te modele to akurat jeszcze ostatni wypust "starej" motoryzacji gdzie najmniejszy silnik to bylo 1.8 benzyna (a w w204 c63 amg prawilne wolnossace 6.2), od nastepnych generacji czyli w205 zaczelo sie 1.6 od renault (a w205 amg downgrade na uturbione 4 litry)

ps. bez gwiazdy nie ma jazdy ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@washington: Nie popełniłem błędu. Dla przeciętnego powiedzmy taksówkarza z wąsem w zapierdziałym baleronie lub okularze modele które wymieniłem w ówczesnym czasie to było gówno a nie mercedes a, że później sami na takie zaczęli zmieniać to inna sprawa. Dla nich nie liczyły się bebechy które określasz starą motoryzacją a było nowe = gówno.
  • Odpowiedz
Niektórzy producenci nawet bez dopłaty oferują jakiś ciekawszy kolor a ludzie dopłacają d


@PiotrFr: drugi wlasciciel noe ma wyboru( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jest przepaść na korzyść nowych samochodów a ten kto to neguje nie wiem kim jest.


@Cztero0404: Ludzie w ten sposób tłumaczą swoją biedę, jeśli gadają, że jest inaczej to zwyczajnie kłamią. Producenci też kilkukrotnie dali się nabrać na pierdy biednej Januszerki ale więcej już tego nie zrobią, zrobiono kilka modeli prostych aut bez ekranów, czy dostępne uboższe wersje itd pod takie gadanie i okazało się, że nikt tego nie kupuję.
Jak
  • Odpowiedz
te osoby które mają zwykły ból dupska i jeżdżą 15-20 letnim bmw zamiast nowym. Jest przepaść na korzyść nowych samochodów a ten kto to neguje nie wiem kim jest.


@Cztero0404: takim nie przetłumaczysz, że taka skoda czy nawet dacia to lepszy wybór niż 20-letni gruz premium
  • Odpowiedz
takim nie przetłumaczysz, że taka skoda czy nawet dacia to lepszy wybór niż 20-letni gruz premium


@ArnoldZboczek: Żeby też później nie było, jeśli ktoś lubi 20-letnią klasę premium to absolutnie nic do tego nie mam mi też podobają się niektóre starsze auta. Natomiast jeśli ktoś twierdzi, że stare samochody są lepsze od nowych gdzie przez ostatnie 20 lat miejsce miał niesamowity przeskok technologiczny na każdej płaszczyźnie to taka osoba sama siebie
  • Odpowiedz
Nie podoba ci m.in. tabletoza i obsługiwanie nawet #!$%@? klimy z tableta = jesteś biedakiem jeździsz starym bmw


@Szalom: Jeśli nie podoba ci się obsługiwanie klimy z tabletu to zamiast peugeota na przykład możesz sobie kupić opla nowego, w astrze jest klima na przycisk fizyczny dalej. Sam lubię stare bmw, sam lubię markę bmw natomiast niestety bardzo często jeśli ktoś jeździ starym bmw to jest biedakiem, ale przede wszystkim takim umysłowym
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki szyna CAN? Ktoś tu się zatrzymał w rozwoju, wychodzi powoli z użytku ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz na topie masz MOST i FlexRay ( ͡° ͜ʖ ͡°) MOST jak MOST, ale na FlexRay nie ma szans na najmniejszą zwieche czegokolwiek.
  • Odpowiedz
Ludzie w ten sposób tłumaczą swoją biedę, jeśli gadają, że jest inaczej to zwyczajnie kłamią. Producenci też kilkukrotnie dali się nabrać na pierdy biednej Januszerki ale więcej już tego nie zrobią, zrobiono kilka modeli prostych aut bez ekranów, czy dostępne uboższe wersje itd pod takie gadanie i okazało się, że nikt tego nie kupuję.

Jak to mówią - Ostatni dobry/prawdziwy samochód to ten na którego stać osobę która wypowiada te słowa


@
  • Odpowiedz
@Cztero0404 mam nowy samochód bez żadnego fizycznego przyciski tylko same ekrany jakie to jest #!$%@?ące żeby zmienić temperaturę bo przycisk jest sliderem w pozycji poziomej. Rozumiem spoko opcję gdzie główny ekran mi dzieli na trzy ekrany (np. spalanie z aktualnym biegiem/prędkość/średnie/100) ale żeby coś w nich zmienić to muszę odrywać wzrok od drogi i klikać jak debil na kierownicy za pomocą 10 przycisków do do menu ekranu... W drugim aucie, 15 letnim
  • Odpowiedz
@Cztero0404: No nie wiem, chyba jednak zależy od marki. Taka na przykład toyota, mazda, czy KIA zrobiła gargantuiczny skok w jakości i technologiach, natomiast mnóstwo marek tzw. premium zdziera z kupujących, stosując coraz słabsze materiały do wykańczania wnętrza, dając coraz mniejsze i bardziej wysilone silniki do swoich samochodów co również wiąże się z czestszymi wizytami w serwisie, a o tym ile się płaci za taki serwis marek premium to już lepiej
  • Odpowiedz
Jest przepaść na korzyść nowych samochodów a ten kto to neguje nie wiem kim jest.


@Cztero0404: po jakim względem przepaść? Przecież te grille niczego nie dają oprócz #!$%@? wyglądu. Niektórzy myślą, że są tak duże żeby lepiej chłodzić silnik XD
  • Odpowiedz
  • 0
po jakim względem przepaść? Przecież te grille niczego nie dają oprócz #!$%@? wyglądu. Niektórzy myślą, że są tak duże żeby lepiej chłodzić silnik XD


@Chris_Karczynski: Jeśli różnicę między nowym a 15-20 letnim autem sprowadzasz do ''te grille do niczego się nie nadają'' to wydaje mi się, że jednak nie mamy o czym rozmawiać.
  • Odpowiedz