Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@goferek: Nie rozumiem tego czepiania się o ''nowoczesne samochody'', zazwyczaj tak robią osoby które nie siedziały w nowym i starym modelu danego auta lub te osoby które mają zwykły ból dupska i jeżdżą 15-20 letnim bmw zamiast nowym. Jest przepaść na korzyść nowych samochodów a ten kto to neguje nie wiem kim jest.
  • Odpowiedz
przepaść na korzyść nowych samochodów


@Cztero0404: Zwłaszcza w żywotności i bezawaryjności nowych silników, nierzadko paskudnym designie, zwiększonej masie i rozmiarach, sterowaniu wszystkim czym się da za pomocą ekranów dotykowych (vide sterowanie nawiewami i klimatyzacją z powodu braku fizycznych przycisków; dostęp do często używanych funkcji po przekopaniu się przez multum poziomów w menu), a na braku możliwości wymiany najprostszego elementu (choćby ledy w oświetleniu) we własnym zakresie kończąc. xd
  • Odpowiedz
@goferek No, taa, producenci aut to debile i robią samochody, których ludzie kie chcą kupować. A potem nagle wysyp suvów na ulicy, a np. minivany są wycofywane z produkcji. Co za przypadek
  • Odpowiedz
Zwłaszcza w żywotności i bezawaryjności nowych silników, nierzadko paskudnym designie, zwiększonej masie i rozmiarach, sterowaniu wszystkim czym się da za pomocą ekranów dotykowych (vide sterowanie nawiewami i klimatyzacją z powodu braku fizycznych przycisków; dostęp do często używanych funkcji po przekopaniu się przez multum poziomów w menu), a na braku możliwości wymiany najprostszego elementu (choćby ledy w oświetleniu) we własnym zakresie kończąc. xd


@booze_epicure: Właśnie popełniłeś dość bardzo duży błąd logiczny i
  • Odpowiedz
@Cztero0404: przecież to są fani kilkunastoletnich marek premium ( ͡° ͜ʖ ͡°) są nieudane silniki w nowoczesnej motoryzacji, ale takie same silniki były i wcześniej. Niestety nie przetłumaczysz im tego, bo muszą mieć jakąkolwiek argumentację na jazdę gruzem zamiast nowszym autem.
Co do designu, większość nowych samochodów jest o milion razy ładniejsza niż stare ich odpowiedniki (no chyba, że mówimy o BMW serii 1 który niedawno zapowiedzieli
  • Odpowiedz
Nie rozumiem tego czepiania się o ''nowoczesne samochody''


@Cztero0404: ponieważ od pewnego roku (2018-2022 zależnie od marki) trend się odwrócił xD Najnowsze samochody to j3bany chłam i regres. Wnętrza z plastiku od butelek pet, fotele się przecierają po 15kkm, infotainment wiesza, wszystko w szynie CAN lub podobne i potrafią ci się światła zawiesić, tablety z malutkimi przyciskami do wszystkiego, asystenci jazdy którzy działają dobrze za zachodnią granicą a u nas mapowanie
  • Odpowiedz
Zwłaszcza w żywotności i bezawaryjności


@booze_epicure: xd miales jakis "nowy" samochod? bo tak psioczyli na te wszystkie 1.0tsi a latają na flotach jak #!$%@?. To samo z obecnymi dieslami, bardzo dobre i oszczedne jednostki a ty jestes malkontentem januszem, ktory nawet w takim pojezdzie nie siedział.

Co do reszty, wszystko zalezy od pojazdu. Te ekrany dotykowe na poczatku byly #!$%@?, teraz po kilku latach juz poprawili ergonomie i jest ok a
  • Odpowiedz
ponieważ od pewnego roku (2018-2022 zależnie od marki) trend się odwrócił xD Najnowsze samochody to j3bany chłam i regres. Wnętrza z plastiku od butelek pet, fotele się przecierają po 15kkm, infotainment wiesza, wszystko w szynie CAN lub podobne i potrafią ci się światła zawiesić, tablety z malutkimi przyciskami do wszystkiego, asystenci jazdy którzy działają dobrze za zachodnią granicą a u nas mapowanie sprzed 3 lat. Na dodatek zamulone silniki od nowych norm,
  • Odpowiedz
i tak tez robi 95% populacji która wie, w jaki sposob dziala automatyczna klimatyzacja

@bruhh: X - doubt. Światło padające przez okna nagrzewa ci skórę i masz inną temperaturę organizmu przez to potrzebujesz niższej/wyższej temperatury powietrza żeby czuć się komfortowo. W nocy 22.5, w słoneczny dzień 20.5 to jest standardowe kręcenie dla mnie. Jakbym miał mieć to i ogrzewanie fotela na ekranie to bym ocipiał
  • Odpowiedz
zwykły ból dupska i jeżdżą 15-20 letnim bmw zamiast nowym. Jest przepaść na korzyść nowych samochodów a ten kto to neguje nie wiem kim jest.


@Cztero0404: nowa seria 5 ma jakosc wykonania z chinskiego sklepu XD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Żaden fikołek, chyba że ktoś uważa za nowoczesne silniki tylko te z ostatnich dajmy na to 2-óch lat. Za silniki nowoczesne uważam te o znacznie zmniejszonej pojemności, wtrysku bezpośrednim, z turbo i kompresorkami (powszechne wprowadzenie tych rozwiązań stanowi dla mnie cezurę). Poczytaj np. o volkswagenowskich TFSI, TSI, peugeotowskich THP i gamie N z BMW. Powszechne problemy z łańcuchami rozrządu, pękające tłoki i głowice, odkładanie się nagarów, problemy ze smarowaniem spowodowane
  • Odpowiedz
@booze_epicure: Kiedyś było dokładnie to samo, bmw nie miało przypadkiem w e46 akcji serwisowej bo tylnie mosty się łamały a to auto zaczyli w 1998/9 sprzedawać, w e60 pękały bloki silnika bodajże 2003-2008, mercedes miał problemy z blachą na koncu lat 90. No, ale wiadomo nowe samochody są tylko i wyłącznie beee pomimo tego iż te podobno wadliwe często dziś jeżdżą będąc dawno pełnoletnimi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
To samo z obecnymi dieslami, bardzo dobre i oszczedne jednostki


@bruhh: XD

a ty jestes malkontentem januszem, ktory nawet w takim pojezdzie nie siedział.


No zbił mnie z pantałyku ten argument. Tylko na tyle Cię stać? xd
  • Odpowiedz