Wpis z mikrobloga

Miej lot o 5 rano

Planuj pobudkę o 3, taxi na lotnisko o 3:30

Paranoja mocno, może da się zarezerwować przejazd wcześniej?

iTaxi chwali się opcją rezerwacji przejazdów z wyprzedzeniem, fantastycznie

Zarezerwuj wieczorem przejazd na 3:30 rano, czuj dumę że zarobi na tobie Janusz prawdziwy polski patriota i nowoczesny husarz, a nie jakiś Gruzin bez prawa jazdy

Przejazd zaklepany, pełen spokój ducha

Idź spać, nastaw budzik na 3

O 3 rano pobudka, zerknij na telefon

Powiadomienie od iTaxi sprzed 5 minut

"Nie udało się zarezerwować przejazdu, brak dostępnych kierowców".

Pojedź na lotnisko z Gruzinem z Bolta, który przyjechał minutę po włączeniu aplikacji


#taxi #uber #bolt #podroze #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lab_rat No a kiedy ma go szukać? Zablokować auto 2h wcześniej bo za parę dych chcesz jechać? Ja rozumiem o co Ci chodzi, ale te auta muszą jeździć żeby zarabiać, a nie stać pół nocy. U mnie takie zlecenia wyskakują 20min przed terminem.
  • Odpowiedz
No a kiedy ma go szukać? Zablokować auto 2h wcześniej bo za parę dych chcesz jechać?


@wezsepigulke: jakie zablokować? Kurs na konkretną godzinę to normalna usługa w normalnych taksówkach.
  • Odpowiedz
@Krupier No normalnie zablokować, postawić pod adresem godzinę wcześniej i zabronić mu robić inne kursy. Kto za to zaplaciłby? To tak nie działa. Takie zlecenia wypadają 15-20min wcześniej i tyle. Z perspektywy kierowcy nie różnią się znacząco od zamawianych na bieżąco.

@ramirezvaca jw. Nikt nie będzie stał pół nocy żeby zrealizować takie zlecenie
  • Odpowiedz
No normalnie zablokować, postawić pod adresem godzinę wcześniej i zabronić mu robić inne kursy. Kto za to zaplaciłby? To tak nie działa. Takie zlecenia wypadają 15-20min wcześniej i tyle. Z perspektywy kierowcy nie różnią się znacząco od zamawianych na bieżąco.


@wezsepigulke: nie, nie wpadają 15-20 minut wcześniej. Normalnie dzwonię na taxi dzień wcześniej, mówię, że chcę furę na godzinę XX i o godzinie XX fura podjeżdża. Jak to oni sobie
  • Odpowiedz
  • 1
No normalnie zablokować, postawić pod adresem godzinę wcześniej i zabronić mu robić inne kursy.


@wezsepigulke: xD czemu nie proponujesz zablokowania auta 24h wcześniej? jeszcze łatwiej by ci się dyskutowało samemu ze sobą
  • Odpowiedz
  • 1
Nie piszesz jakie miasto więc pewnie Wawa. Ja na lotnisko poranne taxi klepie zawsse w opti taxi są zawsze przed czasem i czekaj
  • Odpowiedz