Wpis z mikrobloga

@m0rdeczka: stosuje się w specjalnych strefach w dużych miastach Europy zachodniej może być to kara np za bycie innowiercom lub wypowiedzi przeciw islamowi.
  • Odpowiedz
  • 76
@Itslilianka przy ChatGPT aby coś pomógł w zawodzie prawnika trzeba kombinować z promptami, że cały wysiłek w to włożony jest bez sensu. Raz nawet wymyślił mi sygnaturę, datę wyroku i treść orzeczenia Sądu Najwyższego. Dobrze, że postanowiłem poszukać tego orzeczenia wrzuceniem w treść pisma. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Raz nawet wymyślił mi sygnaturę, datę wyroku i treść orzeczenia Sądu Najwyższego. Dobrze, że postanowiłem poszukać tego orzeczenia wrzuceniem w treść pisma.


@BigGuy: nie trzeba wcale się natrudzić, by czat zaczął pisać pierdy- każda wiedza za jakimkolwiek paywallem czy "robots.txt xD" jest niedostępna i zaczyna wymyślać, nawet jeśli na logikę coś nie ma sensu.
tellet - >Raz nawet wymyślił mi sygnaturę, datę wyroku i treść orzeczenia Sądu Najwyż...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
przy ChatGPT aby coś pomógł w zawodzie prawnika trzeba kombinować z promptami,


@BigGuy: nie tylko w zawodzie prawnika. W dosłownie każdym zawodzie tak to działa.

Ostatnio czytałem, że w Japonii nie zatrudnia się już firm, które robią grafikę przy pomocy dallE, bo okazało się, że taki prompter spędza na tym tyle samo czasu co artysta po szkole plastycznej, więc nie ma tam żadnej oszczędności.
  • Odpowiedz
@BigGuy: ja chcialam go uzywac do analizy przepisow wloskich i francuskich z nadzieja, ze zadziala lepiej niz deepl i czytanie tlumaczenia. Praktycznie kazde zapytanie wygladalo w ten sposob:
- Czy wg. kodeksu jakiegostam mozna zrobic X?
- Tak, mozna, wg. art 1 2 3 mozna zrobic X.
- Jestes pewien?
- Przepraszam, pomylilem sie. Wg kodeksu jakiegostam nie mozna robic X z uwagi na art 1 2 3.
- Jestes pewien?
  • Odpowiedz
@BigGuy: Kiedyś tak to działało, teraz śmiga elegancko tylko musisz skorzystać z modelu (np. ten z obrazka). Ja tego używam do pisania opinii podatkowych i normalnie odwołuje się do konkretnych przepisów, a nawet załącza interpretacje/orzeczenia
Bogart - @BigGuy: Kiedyś tak to działało, teraz śmiga elegancko tylko musisz skorzyst...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@BigGuy: właśnie to mnie najbardziej #!$%@?... Zmyślanie, no #!$%@? co za szmata, potrafi całą bibliografię zmyślić i powolac na nieistniejące badania naukowe. Już nie wspomnę jak sam sobie potrafi zaprzeczyć w jednym wątku xD

AI jest overhyped
  • Odpowiedz