Wpis z mikrobloga

@AmerykanskiRewolwerowiec: no jest prime bo niezależnie co zrobi teraz to zarabia kolejne miliardy, albumy w tydzień ponad milion sprzedanych sztuk, film z koncertu po tygodniu 100mln USD, trasa zrobiła ponad miliard a jeszcze trwa przez co wszystko też jej idzie w górę. Wpływy biorą się też z kasy, jednak jest mistrzynią marketingu patrząc po tym jakich fanów ma. Aż żałuję, że nie próbowałem nic z muzyką robić jak byłe mały
  • Odpowiedz
Ciekawe kiedy ona ma czas na trening bo kondycję ma dobrą a po sylwetce nie widać, że coś ćwiczy , nie potrafi wysiedzieć w innym miejscu dłużej niż kilka dni.


@przegro_pisarz: zobacz jaką obecnie ma wyprostowaną sylwetkę, względem tego co było 10-15 lat temu. Musi sporo ćwiczyć, szczególnie że ma prawie 35 lat, a w tym wieku już nie wystarczy te mityczne 10k kroków aby dobrze wyglądać. Nie mówię że
  • Odpowiedz
@AmerykanskiRewolwerowiec: nie zwróciłem uwagi na postawę, też staram się za bardzo nie obczajać jej z zazdrości. Sylwetkę zawsze fajną miała bo była szczupła. Z tego co teraz na szybko sprawdziłem to pół roku wcześniej zaczęła ćwiczyć by się przygotować kondycyjnie na Eras. Ciekawe jak się przygotuje na następną trasę. W sumie też po co się tak stara skoro i tak będzie miała soldout.

Jak patrzyłem historie jej lotów w zeszłym
  • Odpowiedz
@AmerykanskiRewolwerowiec: mi się wydaje, że jest typem karierowiczki i nie wrzuci na luz tylko będzie ciągle działać. Ustatkowana jest bo ma kilka willi, miliardy. Wrzucając na luz to może album raz na 2 lata do niego trasa, ale mniejsza niż Eras. W luźniejszych chwilach działać też w innych branżach niż muzyczna mnożąc majątek.
  • Odpowiedz