Wpis z mikrobloga

albo się wkurzyć i wystraszyć rządzący


@Mareczku_zjedz_kotlecik: przecież to poprzednicy ich powpuszczali na tony xD
Jak teraz chcesz ich weryfikować?
No chyba, że chcesz zgodnie z pisowsko-ruska strategia zobrzydzic Polaków zachodowi, że jak ruskie wejdą, to zachód się wypmnie dupa.
Bo przecież dokładnie do tego prowadzi narracja PiSu.
Ci za przypadek, że kolejny raz jest pro ruska xD
  • Odpowiedz
@kompek: ja jestem ciekawy jakiego ty rassija tudej odpalisz jak tu wjadą, a cały zachód będzie miał Polskę za podludzi i rasistów, bo biją uberow na ulicy.
Dziwnym trafem PiS znowu prowadzi politykę ruska.

I nie, na twoim zadupiu żaden czarny się nie pojawi. Tylko dalej będzie podwoził mnie uberem w Warszawie.
Za to ruscy przyjdą w pierwszej kolejności na twoją wschodnia wies.

Bo zamiast zamknąć mordy i robić push backi(ktore
  • Odpowiedz
przecież to poprzednicy ich powpuszczali na tony xD

Jak teraz chcesz ich weryfikować?

No chyba, że chcesz zgodnie z pisowsko-ruska strategia zobrzydzic Polaków zachodowi, że jak ruskie wejdą, to zachód się wypmnie dupa.

Bo przecież dokładnie do tego prowadzi narracja PiSu.

Ci za przypadek, że kolejny raz jest pro ruska xD


@moj_wykopowy_login: no nawpuszczał, ale to nie PiS już rządzi i to nie Kaczyński mówił, że skorzystamy z paktu migracyjnego
  • Odpowiedz
@paluszki_rybne: @paluszki_rybne to jak geniusze bez łamania konwencji międzynarodowych chcecie wywalić tych co nawpuszczal ich PiS?
Latając za nimi z aparatem? Czy łamiąc prawa człowieka i zostać samotnym krajem w wojnie z ruskimi - ta politykę prowadzi właśnie PiS xD
Mam nadzieję że Polacy nie są aż tak głupi, ale pewnie się mylę i są glupsi
  • Odpowiedz
ja jestem ciekawy jakiego ty rassija tudej odpalisz jak tu wjadą


@moj_wykopowy_login: standardowo, "każdy kogo nie lubię to onuca". Weź zmień płytę, bo już naprawdę rzygać się od tego chce, przeruchaliście to hasełko niczym "faszystę" i naprawdę nikogo już nie rusza wyzywanie od ruskich agentów.

a cały zachód będzie miał Polskę za podludzi i rasistów, bo biją uberow na ulicy.


@moj_wykopowy_login: a no tak, bo na Zachodzie to takie rzeczy
  • Odpowiedz
  • 1
a cały zachód będzie miał Polskę za podludzi i rasistów


@moj_wykopowy_login: Tak tylko wtrącę, że ja osobiście i kilku moich znajomych mamy to w doopie. Wolimy być postrzegani jako rasiści niż patrzeć jak nam obcy kraj rozpieprzają. Wystarczy, że "nasi" rządzący robią nam chlew z podwórka - obcy już nie muszą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
czyli 5-10 lat pracy we własnym kraju jest mniej warte niz #!$%@? się na chama na social...


@Milosz176: nie jest, bo to 2100 to jest fejk. Na tym obrazku są kłamstwa. Ale tego nie zauważasz, bo ci pasują do światopoglądu xd
Jak to się mawia : włącz myślenie.
  • Odpowiedz