Wpis z mikrobloga

#polityka
Szukam i szukam tych wyliczeń konfederato-pisowcych o tych świadczeniach dla migrantów. I nie znalazłem, znaczy znalazłem i źródłem tych rewelacji jest Jacek Saryusz-Wolski, który przedstawił wyliczenia z dupy. To znaczy wziął świadczenia jaką są Niemczech i uznał że takie będą też w teraz Polsce xd.(notabene słabo, że PIS mówił że Niemcy zazdroszczą dobrobytu Polsce a teraz się okazuje, że byle migrant tam ma lepiej niż my tu).

Ja czytałem tą dyrektywę i tam o mieszkaniach nie ma mowy, to znaczy jest ale to kwestia danego państwa bo również jest mowa, o domach, szkołach, hotelach i specjalnie przeznaczonych ośrodkach.(czyli tak jak jest teraz). A w kwestiach socjalu jest zapis, że nie może być wyższy niż minimalny standard życia obywateli danego kraju i może być dawany w formie bonów na żywność i ograniczany jeżeli migrant nie stosuje się do poleceń. I nie jest dożywotni bo jest zapis że migrant ma przyjąć zaproponowaną pracę i wtedy nie ma już świadczeń.
  • 10
  • Odpowiedz
@danob99: Brawo za research. Ech, wszystkie bicia piany prawaków się tak kończą. Fabryki fejków, pół prawd. Przecież to oczywiste, że Tusk w UE nam nie załatwi wysiedleń z domów na rzecz murzynów xD. Ba, na pewno w tej kwestii będzie lepiej jak za PiSu. Bo mamy wpływ i możemy coś negocjować. Mateuszek tupiąc nóżką #!$%@? zdziałał.
Wszystkie te fejki można porównać do fejura odnośnie jedzenia robaków. Szkoda tych ludzi co kupują
  • Odpowiedz
@turfa8: To akurat nie fejk, ale pół prawda, której wynikiem jest sraka na rzadko.
Program zarządzania imigrantami to zbawienie dla europy, dla tego burdelu, który powstał. Ale co tam, nie tobie to rozumieć xD
  • Odpowiedz
Program zarządzania imigrantami to zbawienie dla europy


@janusz_p0lak: Europa przyjmuje odpad społeczny z bliskiego wschodu i Afryki, więc trzeba wymyślić coś żeby problem rozbić na inne państwa UE które nie mają tego problemu. No w ch..j logiczne i właśnie normalnemu człowiekowi trudno to zrozumieć. XD
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: burdel sam powstal, czy moze to wynik decyzji sil politycznych światłych wizjonerów z ue?

Chcesz powiedzieć, że jak ci zaleje łazienkę w sposób, którego nie kontrolujesz (inżynierowie) to rozwiązaniem będzie otwarcie drzwi, żeby woda rozlała się rowno po wszystkich pomieszczeniach? XD
  • Odpowiedz
Ja już się dawno temu nauczyłem że jak konfederatopi(e)s cokolwiek napisze to trzeba brać pod uwagę że kłamie
  • Odpowiedz
@janusz_p0lak: Niemcy i inne zachodnie kraje spowodowały burdel teraz ten burdel rozpraszają zamiast likwidować przyczyny czyli zasiłki i inne socjale, brak deportacji dla łamiących prawo i niechętnych do pracy i skierowanie środków i zaostrzenie ochrony południowych granic. No, #!$%@? świetny plan xd
  • Odpowiedz