Wpis z mikrobloga

#steamdeck

W ostatnim stabilnym updacie doszła możliwość wybudzania steam decka niektórymi urządzeniami BT.
U mnie mam taką możliwość na jednym padzie i klawiaturze BT. No i problem jest tylko jeden.
Nie działa.

Mam przeczucie, że ta funkcja będzie działać tylko w tym nowym OLEDzie, bo chyba tam jest jakiś nowszy moduł BT.

Jakis bogol z OLEDem może sprawdzić czy u niego działa?

W nagrodę za fatygę będzie można można napisać klasyczne i jakże satysfakcjonujące
"Dziwne, u mnie działa"
Glacial - #steamdeck 

W ostatnim stabilnym updacie doszła możliwość wybudzania steam...

źródło: temp_file520655232919943417

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glacial: Potwierdzam, tylko OLED ma tę funkcjonalność. Korzystałem już z tego wielokrotnie a zatem: u mnie działa ʕʔ

Podejrzewam, że devowie z Valve zapomnieli ukryć pokazywanie tych toggle'i na LCD, pewnie niedługo poprawią.
  • Odpowiedz
@Glacial: @Jake_921
Mi Steam Controller wybudza decka. Myślałem że to standardowa funkcja ... ale w sumie mam go podłączonego przez ich dongla więc może to jednak inna sprawa :v
  • Odpowiedz
@Glacial: Yep, oficjalnie tylko OLED to wspiera. Aktualizacja dodała opcje wyboru które urządzenie powinno wybudzać a które nie, walnęli się i dali też togla na wersji LCD :D

Ciekawe czy naprawili bug gdzie konsole wybudzić padem od xboxa mozna tylko za 1 razem..
  • Odpowiedz