Wpis z mikrobloga

Lewandowski zaliczył już prawie cały cykl mikroblogera. Niedługo koniec kariery i zniknie z mediów pośród śmiechu i hejtu.

Szkoda chuopa, taki talent. Co mu się człowiek nakibicował. Te bramki strzelone Realowi jeszcze w BD, potem te 5 goli dla Bayernu po wejściu z ławki. Dalej miało być PSG i asysty od Neymara i Mbappe, ale pieróg Anki zdecydował inaczej.

Z drugiej strony Lewandowska dopięła swego i ludzie nie kojarzą jej już tylko jako żony Robercika. Nawet jej tag na portalu ze śmiesznymi obrazkami nabrał wiatru w żagle ( ͡º ͜ʖ͡º)

Eh Robert trzymaj się tam. Robimy sobie bekę, ale wiemy, że ci ciężko. Uśmiechasz się do kamer, ale oczy nie kłamią. Odwagi chuopie - lepsza połowa majatku i godność niż bycie zaszczekanym przez pierogarskie kondominium.

#lewandowski #lewandowska #cyklmikrobloggera
  • 30
  • Odpowiedz
ludzie nie kojarzą jej już tylko jako żony Robercika.


@karmazynowy_piekarz: nie wiem jaką logiką się ona kierowała, ale ja bym wolał być kojarzony jako żona piłkarza, niż jako osoba, która "tańczy" z hiszpanami (czy tam cyganami).
  • Odpowiedz
@G06DbT imho sisterhood ją motywuje, żeby "tym chłopom pokazać". Zapytaj jakiejkolwiek baby o tą sytuację. Każda odpowie, że ona tylko tańczy. Czyli innymi słowy to popierają.

Pod tym wszystkim jest paskudna polityka i polaryzacja społeczeństwa. Szkoda, że akurat jego to spotkało. Nie za to powinien zostać zapamiętany.
  • Odpowiedz
Każda odpowie, że ona tylko tańczy. Czyli innymi słowy to popierają.


@karmazynowy_piekarz: oczywiście że popierają, bo one też by chciały sobie jeździć po świecie, i "tańczyć".

Tylko zapominają, że gdyby nie kariera Robercika, to i Anka by gówno miała. Co najwyżej jakiś medal w taekwondo gdzie bije się z powietrzem.
  • Odpowiedz
@szermierczyk dobra mina do złej gry. Nie zapomnę mu tylu lat emocji na meczach bo go baba publicznie ośmiesza i puszcza bokiem, a on próbuje się jakoś wybronić. Cały jego wizerunek jako pilkarza właśnie znika, koles ze szczytów spadł na wizerunkowe dno. Desperacja przez niego przemawia i tyle.

Ale fakt faktem, że brak mu odwagi stawić czoła feminazizmowi, powiedzieć basta i #!$%@?ć ją z domu. Na tym etapie nikogo by to
  • Odpowiedz
@karmazynowy_piekarz: Uciekanie się do typowego nowobogackiego #!$%@?, że jak innym coś się nie podoba to znaczy, że są prostaczkami(bo taka jest esencja jego wypowiedzi) pozbawiło mnie jakiegokolwiek podziwu wobec tego człowieka. Chyba sam zapomniał skąd jest.
  • Odpowiedz
Zapytaj jakiejkolwiek baby o tą sytuację. Każda odpowie, że ona tylko tańczy

@karmazynowy_piekarz: Ja akurat mam koleżanki które na żywo też mają bekę z anki i jej tańczenia ciabaty ¯\(ツ)/¯ Polecam czasem pogadać z kimś kogo znasz bo syndrom permanentnego przebywania w mediach społecznościowych i czytania najgłupszych osób jakie istnieją w internecie wypacza ci obraz.
  • Odpowiedz