Wpis z mikrobloga

Widzę że teraz są jakieś dramy z @Kasix / #kasix . Lubiłem ją oglądać ale trochę ją odkleiło ostatnio i chyba to prezesowanie jej za mocno weszło bo jakiś gość ktory kiedys robi w belouda wziął ją jako twarz do biznesu bo zna streamerów. Dodatkowo jej chlopak powiedzial cos o ukrach i ona wielce w-------a ale nie o to co powiedzial tylko ze powiedział podczas transmisji na twitch a tutaj nie wolno i trzeba się zachowywać.

Nie wiem czy Boxdel tu wchodzi i czyta ale kurde jego komentarz na TT był zaskakująco trafny - laska odtwarzacz moralizuje ludzi. Na jego miejscu poszedłbym do jej firmy i kupił tam rekłamę #famemma najlepiej z jego twarzą tak żeby jej firma płaciła streamerom influencerom za reklame fejmu i pokazywanie twarzy baxtona. Dodatkowo zaproponowałbym walkę jej chłopakowi - który dla hajsu zrobi wszystko (ruletki, hazardy, kasyna, itd). Ciekawe co wtedy by wielka streamerka mówiła jakby jej chlopak walczyl w fame a firma reklamowala boxdela i jego biznes

#twitch #polskiyoutube
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirasKo-Kalwario: a czego ty oczekujesz od laski na twitchu? geneza Kasix jest taka, ze wybila sie na Pajalocku a potem przejawiala typowo meskie zachowania, picie alko, brak makijazu, ciuchy z lumpeksu, wiec taka kumpela z lawki w parku. Ten jej biznes, na ktory dostala 2mln tez jest jakis dziwny, bo jakos nie widze zadnego ruchu z tej apki ani promocji jej dzialanosci, ale za to w niedlugim czasie kupila mieszkanie
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario ta firma to też ciekawa, bo dostała na nia potężne dotacje i mówiła że wydala x mln na stronę, która przy premierze miała dużo bugów i była wyceniana przez ludzi na 10x mniej xD no i sama firma miała być rewolucją dla streamerow a na razie nie słychać o efektach, jedynie zapowiedzieli nowości które są kopią istniejących rozwiązań konkurencji
  • Odpowiedz
@IIIlIII: @H-ED no tutaj zgoda hajs pewnie p--------y jak to hajs od inwestorów, wspólprac z tej appki nie widać więc pewnie skonczy to tak jak beloud, co do mieszkania to chyba kredyt wziela bo mowila ze teraz bedzie wiecej współprac zeby splacic kredyt więc pewnie az tak duzo hajsu nie zarabia skoro aktualny tryb zycia nie pozwala na splate
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: To ta co dostała udaru a bardzo chwaliła się przyjęciem zbawiennego preparatu który jest w fazie testów na najpopularniejszą chorobę świata ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety zamiast hulajnogi wygrała coś innego
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario włączyłem ja raz na 3 minuty i zdążyła mnie w-----c swoim p----------m już nawet nie pamiętam o czym. Ma taki vibe bogatego prezesa Buca co myśli że wszystkie rozumy pozjadał. Z nitrozyniamiem też trzymała się dla zasięgów a jak już nie jest potrzebny to się w------a. Nie wiem kto ten odtwarzacz filmów na yt może nieironicznie oglądać. To jest jedna z tych streamerek o których wszyscy szybko zapomną. A co
  • Odpowiedz