Wpis z mikrobloga

Jak ja kocham to dbanie unii o nasze zdrowie, w koncu samochody spalinowe od 2035 nie będą truć nam powietrza i ceny fajnych samochodów jak Tesla Model 3 są na rozsądnym poziomie (160k po dotacji) która zrobi 500km na jednym ładowaniu, a nie czekaj unia właśnie wprowadza cło więc Tesla 3 będzie kosztować 260k i nie będzie łapać się na dotacje xD

Ale za to przynajmniej będę mógł kupić jakiegoś niemieckiego elektryka za 250k bieda edition z zasięgiem 200km.

#samochody #motoryzacja #tesla #samochodyelektryczne #bekazlewactwa
Kupamilosci - Jak ja kocham to dbanie unii o nasze zdrowie, w koncu samochody spalino...

źródło: newmodel3

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 5
Tesla 3 jest produkowana w Europie, więc o jakim cle ty piszesz?


@M4rcinS: coś ci się kolego #!$%@?, stary Y jest jedynie produkowany w europie.

@pogromca_kucy @G06DbT wez na jazdę testową i sobie sprawdź ale to nie o tym wątek tylko o hipokryzji unii która nie chce żebyśmy mieli prywatne samochody najpierw pod pretekstem spalin a teraz nagle wymyślają cło na samochody które są najlepsze na rynku elektryków
  • Odpowiedz
  • 3
nie wiem jakiego niby bieda Niemca za 250k jak za niedużo więcej można i5 kupić xD

@PiotrFr: a nie no to spoko zamiast kupić Teslę za 160k kupię i5 tylko 2 razy droższa która ledwo dorówna tesli xD
  • Odpowiedz
wez na jazdę testową i sobie sprawdź


@Kupamilosci: ale co mi da taki test? Przy prędkościach autostradowych (120 km/h) bak benzyny starcza mi na tydzień mojej jazdy. Spalanie 6,3 litra benzyny. Robię ponad 2k km tygodniowo.

Jakie zużycie, a raczej jaki zasięg ma taka tesla przy 120 km/h? Bardzo chętnie bym sobie kupił elektryczny samochód gdybym musiał go ładować tylko raz tygodniowo. Ale takie rzeczy to tylko w bajkach.
  • Odpowiedz
  • 2
@PiotrFr: te BMW w Polsce zaczyna się od 350k więc jeszcze lepiej xD chyba Unia zapomniała że „kapitał nie ma narodowości” i powinna promować tanie elektryki zamiast robić prawo które pozbawi biedoty środka komunikacji.
  • Odpowiedz
Tesla 3 jest produkowana w Europie, więc o jakim cle ty piszesz?


@M4rcinS: Daj mu spokój, wstał późno bo grał w minecrafta, mame zrobiła śniadanie i podstawiła pod ryj. A on właśnie zostaje specem od samochodów elektycznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@chilon: chyba piszesz o swoim marnym życiu bo już tu dwie osoby napisały jaka tesla jest produkowana w Berlinie a ty dzbanie bez sprawdzenia przytakujesz na kłamstwo i nawet MarcinS przeprosił za swoją niewiedzę xD
  • Odpowiedz
@Kupamilosci: haha, pozdro z norwegii gdzie moze nie kupie sobie nowego diesla ale tesla 3 rwd kosztuje 135k zl a lr 169k zl ( po dzisiejszym kursie). a i norwegia zapowiedziala niedawno, ze nie zamierza wprowadzac cla na chinskie auta
  • Odpowiedz