Wpis z mikrobloga

@Szychasekk skoro jest w otwartym związku, to jej chłop robi to samo. Czemu ciśniesz tylko po lasce? Tak się dogadali, obydwojgu to pasuje. Dla mnie model relacji nie do przyjęcia, ale oni są wobec siebie fair.
  • Odpowiedz
@Szychasekk zawsze mnie w takich sytuacjach zastanawia, na ile oboje są w otwartym związku, a na ile ona chce się ruchać, ale nie z nim, a on siedzi na chacie i zamula. Miałem kiedyś fwb z taką co miała męża, ale on miał niskie libido, a ona chciała zabawy z innymi, więc się umówili na otwartą relację. Tylko, że on z niej w ogóle nie korzystał.
  • Odpowiedz
@Szychasekk: Obrzydliwe. Ale spokojnie, muslimy się rozmnożą na miejscu i to zaorają tą całą "kulturę" tindera badoo ons fwb fbi cia itd. Kwestia czasu
  • Odpowiedz
@Omenisty: ona już wyrosła skoro ma dość one night stand i idzie w stronę friends with benefits - szuka stałego partnera. A za 5 lat będzie miała dość facetów i sobie kota kupi
  • Odpowiedz
  • 0
@mistejk: no właśnie przez wykop też tak myślałem, ale trzeba trochę pokombinować i to jest całkowicie osiągalne. Trzeba umieć rozmawiać z tymi babami jak już ci wylosuje parę
  • Odpowiedz
to po co związek ( ͡


@Szychasekk: Bo związek to nie tylko seks?

no tak, może jestem staroświecki


No jesteś, nie wiem, skąd pomysł, aby oznajmiać to z taką dumą. To umrze z twoim pokoleniem i w przyszłości będzie widziane jak homofobia obecnie.
  • Odpowiedz