Wpis z mikrobloga

  • 2
@rrobot:

jak to kupisz

Jeszcze mnie nie #!$%@?ło, żeby za 2placki dać 40zł
Za tyle to mam 2 burgery, który nażrę się jak świnia na mieście
  • Odpowiedz
@MePix: jak porządna porcja to normalna cena, tyle co obiad
warto też pamiętać, że to ceny z pyszne i są ze 2-3zł wyższe niż w lokalu bo doliczają sobie jakieś pakowanie czy coś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Vadzior: Nie są, są identyczne jak w restauracji.
Jak duże mogą być 2 naleśniki?

Cienki placek, na nim 2 kawałki owoca, trochę śmietany i dodatków.
Jakieś 5zł za
  • Odpowiedz
@MePix: A jakie miasto? Bo ten lokal ma w kilku i sprawdziłem losowe to ceny są niższe niż na pyszne, ale nie chce mi się sprawdzać wszystkich miast.

Znam lokale gdzie naleśniki są wielkości małego talerza, zwinięte z kleksem dodatków w środku, ale znam też takie gdzie 2 naleśniki meksykańskie wypełniają całe te pudełko styropianowe i aby zjeść to samemu to bym się męczył, w pracy często na pół bierzemy jedną porcję i dwie osoby zadowolone.
Zobacz też jakie porcje ma np. taki manekin. Tam w porcji jest jeden naleśnik i zdarzało mi się, że ledwo dojadałem.

Ceny w knajpach to nie tylko ceny składników ale cena lokalu, obsługi, podania i
  • Odpowiedz
@MePix zwariowali z tymi cenami, wszędzie. W ciągu 2-3 lat wzrosły średnio o 12-15 zł. Zamawiam tylko z kodzikami promocyjnymi, inaczej zupełnie się nie opłaca.

Dawniej, za ogromną pickę płaciłem 25 zł(z voucherem), a teraz z tą samą zniżką, płacę tyle ile ta pizza kosztowała 3 lata temu bez kodu zniżkowego, +40 zł.
  • Odpowiedz