Wpis z mikrobloga

-> Poznajesz fajną, skromną dziewczynę która ma takie same zainteresowania i której się podobasz (albo masz taką nadzieję) i ma wywalone na Twój wzrost.
-> Ona chce dzieci ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski co do chvja jest z Wami!?


#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #przegrywpo30tce
Dueil_angoisseus - -> Poznajesz fajną, skromną dziewczynę która ma takie same zainter...

źródło: image

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dueil_angoisseus: Nie wiem na co ten Matecki... Co do postu dziewczyna chcę czegoś od życia innego niż Ty. Co w tym dziwnego nie chcę rzucać liczbami ale czuję że takich kobiet jest większość ta po prostu jest szczera i to powiedziała.
  • Odpowiedz
Nie wiem na co ten Matecki...


@JanuszPDM: Wrzuciłem bo nie miałem innego obrazka pod ręką

Co do postu dziewczyna chcę czegoś od życia innego niż Ty. Co w tym dziwnego nie chcę rzucać liczbami ale czuję że takich kobiet jest większość ta po prostu jest szczera i to
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Kiedy wy przegrywy w końcu zrozumiecie, że nie zawsze można mieć wszystko co się chce w życiu? To nie film z hollywood czy bajka disneya. Czasem trzeba z jednej rzeczy zrezygnować, żeby mieć coś innego, z reguły dużo bardziej wartościowego.

napisał. szukasz fajnej i skromnej to się nie dziw ze taka chce mieć dziecko. poszukaj walniętej i wyzwolonej to nie będziesz miał problemu.


@czescmampytanie: Dokładnie. Szukaj jakiejś
  • Odpowiedz
@czescmampytanie:
@EkspertEkspertow:

Wśród bezdzietnych kobiet między 18. a 29. rokiem życia łącznie 67 proc. kobiet chce mieć dzieci. Wśród nich 21 proc. chce zostać matką w ciągu najbliższych 3-4 lat, a 46 proc. – w dalszej perspektywie. Co trzecia ankietowana stwierdziła, że nie planuje lub nie wie, czy chce mieć dziecko.

Z kolei w grupie między 30. a 45. rokiem życia wśród bezdzietnych kobiet 45 proc. deklaruje chęć posiadania potomstwa, z czego niemal co trzecia ankietowana (32 proc.) wyraża chęć posiadania potomstwa w ciągu najbliższych 3-4 lat. Większość respondentek (55 proc.) wybrała opcję
  • Odpowiedz
Nie wierzę że wśród tych 68% kobiet nie ma przynajmniej 1/4 "fajnych i skromnych"


@Dueil_angoisseus: Jeżeli celujesz tylko w modelki z okładek, z perfekcyjnym ciałem, dobrą pracą itp. to nie licz na to, że taką znajdziesz. Tak jak napisałem wyżej - z czegoś musisz zrezygnować.
  • Odpowiedz
@EkspertEkspertow:

@Dueil_angoisseus: Jeżeli celujesz tylko w modelki z okładek, z perfekcyjnym ciałem, dobrą pracą itp. to nie licz, że taką znajdziesz. Tak jak napisałem wyżej - z czegoś musisz zrezygnować.


Wygląd to dla mnie sprawa drugorzędna jak mam być szczery. Sam nie jestem modelem więc hipokryzją byłoby wymaganie wymaganie wyglądu modelki
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: czemu bierzesz pod uwagę "nie wie", skoro ty juz wiesz? takich które definitywnie nie chcą, zostanie ci jakieś 10% + weź jeszcze poprawkę na to ze często zmienia się w tej kwestii zdanie. w ramach bonusu możesz to jeszcze zestawić ze statystykami depresji wśród kobiet.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: No takie badanie jest co zrobisz skoro takie pytanie zostało zadane.
Zakładając nawet że jest pół na pół to masz 16,5% zdecydowanie nie chcących kobiet do 30 roku życia i 27,5 zdecydowanie na nie po 30 roku życia. To nie jest 10%.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: Ok znalazłem ale IMO to jawna manipulacja.

>Niezależnie od tego, jaki jest Pana(i) stan cywilny, w jakim jest Pan(i) wieku, a także

czy ma Pan(i) dzieci czy też nie, proszę powiedzieć – ile dzieci chciał(a)by Pan(i)

mieć w swoim życiu?


Czyli pytasz się zarówno osoby dzieciate jak i niedzieciate czy chcą czy nie chcą mieć dzieci? I to Ty mi tutaj wyskakujesz z argumentem że w badaniu była odpowiedź
Dueilangoisseus - @Dueilangoisseus: Ok znalazłem ale IMO to jawna manipulacja. 
>Niez...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus: nie wiem skąd się bierze to powszechne wykopowe przekonanie o wspólnocie zainteresowań dziewczyny i chłopaka... Jak szukasz kogoś do popykania w CSa, to potrzebujesz kolegi a nie dziewczyny. Obawiam się, że minie sporo czasu zanim poznasz laskę, która podzieli to zainteresowanie. Także to typowe piwniczne odklejenie.
  • Odpowiedz