Wpis z mikrobloga

Z różową powoli szykujemy ślub i wesele. Jak na razie wczesny etap i pojechaliśmy oglądać jedną sale. Na miejscu właścicielka zaproponowała kawę lub herbatę zanim zaczniemy rozmawiać. Po zapoznaniu się z ofertą i obgadaniem jak to tam wygląda właścicielka wystawiła nam rachunek za herbatę i kawę xD
#wesele #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki
  • 106
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: to ja w podrzędnym hotelu robotniczym za 50zł za dobę moglem sobie pić tyle herbaty ile tylko chciałem i nikt mi tego do rachunku nie doliczał, a tutaj przy wynajmie sali za grube tysiące jeszcze za herbatkę policzyli XD. Później przy wynajmie pewnie by było to samo, dopłata za sprzątanie, za oświetlenie, za parking, za toalety... janusze cebulki zwykłe i tyle
  • Odpowiedz
bo by ludzie z takich spotkań robili sobie randki z darmową kawą/herbata


@Kitku_Karola: Z pewnoscia bede jechal na jakies zadupie zeby wypic darmowa kawe z oba osoba i sciemnial jej do tego ze biore slub i jestem zaintresowany sala.
  • Odpowiedz
jeśli to była restauracja lub sala ślubna to taka kawa herbata zawsze jest płatna i jeśli byście się zdecydowali to najwyżej wszystkie próbne dania czy później kawa są tańsze ale nadal coś kosztuje.


@Kitku_Karola:

patrząc na to ilu ludzi się spotykało z panią od restauracji gdzie ja miałam ślub to tych kaw by było dużo


@Kitku_Karola: Nie spodziewałem się, że ktoś będzie bronił tej żenady.
  • Odpowiedz
  • 140
bo by ludzie z takich spotkań robili sobie randki z darmową kawą/herbata.


@Kitku_Karola: super randka, zabiorę różową do sali weselnej #!$%@?ć głupoty z babą która tym zarządza XDDDD
  • Odpowiedz
Z różową powoli szykujemy ślub i wesele. Jak na razie wczesny etap i pojechaliśmy oglądać jedną sale. Na miejscu właścicielka zaproponowała kawę lub herbatę zanim zaczniemy rozmawiać. Po zapoznaniu się z ofertą i obgadaniem jak to tam wygląda właścicielka wystawiła nam rachunek za herbatę i kawę xD


@Tortcebulowy: Wieśków traktuje się jak wieśków...kto normalny dziś robi te kiczowate imprezki za bezsensowne pieniądzę? Ale jak ktoś jest z chaty pod lasem
  • Odpowiedz
@Kitku_Karola: gdzieś kiedyś widziałem, że lokale na kawie maja giga zarobek, bo podatek i ich marża to ok 80% ceny. Więc mocne xd, że właściciel/przedstawiciel oferty proponuje kawę na rachunek klienta. Gdzie informuje go o tym pod koniec spotkania wystawiając rachunek. Mogliby sobie darować takie pytanie, albo otwarcie podczas omawiania oferty wyłożyć menu na stole i spytać czy coś podać xd.
  • Odpowiedz
jeśli to była restauracja lub sala ślubna to taka kawa herbata zawsze jest płatna i jeśli byście się zdecydowali to najwyżej wszystkie próbne dania czy później kawa są tańsze ale nadal coś kosztuje.


@Kitku_Karola: No chyba nie. Nie płaciłem za kawę przy spotkaniu i na pewno bym zrezygnował z sali gdyby mi ktoś wyjechał z rachunkiem. Po wszystkim jak przyszedłem zapłacić to też mi zrobili kawę mrożoną "gratis".
  • Odpowiedz
To jest czysty biznes im się nie opłaca spotykać z kimś niezdecydowanym i robić kawe bo by ludzie z takich spotkań robili sobie randki z darmową kawą/herbata


@Kitku_Karola: Zastanów się co Ty piszesz...to jest tylko #!$%@? kawa/herbata...grosze. Poza tym te wesela to dla wieśniaków są w mojej opinii.
  • Odpowiedz
robić kawe bo by ludzie z takich spotkań robili sobie randki z darmową kawą/herbata.


@Kitku_Karola: ale czy ty rozumiesz, że to osoba z tej sali sama zaproponowała te kawę? xD rozumiem, że op sam poprosilby o kawę i wystawionoby rachunek. ale #!$%@? idziesz rozmawiać na temat potencjalnej współpracy, ktoś proponuje ci zwykłą kawe i potem wystawia rachunek? nie robiliby sobie randek z darmową kawą gdyby jej nie proponowali xD
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: Pogratulować zmysłu przedsiębiorcy. Ktoś ma perspektywę przychodu kilkudziesięciu tysi i jeszcze woła opłatę za coś co warte jest niechby 25 PLN wg menu, ale tak naprawdę realny koszt to max kilka złotych.
Chyba zacznę liczyć za wstępne spotkania u klientów :D
  • Odpowiedz