Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miruny, mam skierowanie na korekte przegrody nosowej. Chce to robić na nfz i tutaj moje pytanie. Miał ktoś z was taki zabieg? Polećcie jakiś szpital w podkarpackim/małopolskim/lubelskim albo gdzieś w okolicznych województwach
#nfz #rzeszow #krakow #lublin #katowice #kielce



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
@mirko_anonim No to u mnie trochę inne objawy, ale po konsultacjach mam już umówiony termin na październik 2025. Chociaż jeszcze nie wiem czy będę robił tę korektę przegrody, bo się nasłuchałem, że to zazwyczaj #!$%@? daje i po zabiegu nie widać poprawy (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@OxygenJunkie: nie strasz Mirka, praktycznie nic nie czuć przy wyciąganiu.
Robiłem bez narkozy, ale tak mnie naćpali że pamiętam moment kłucia w nos, a później teleport do sali.
  • Odpowiedz
@bugg ja to przechodziłem z 13lat temu to może teraz jakoś lepiej to robione jest:D cała noc miałem bol glowy I światłowstręt od tych tamponów w nosie. Dawali prochy na bol raz na parę godzin. A z samego rana bylem na wyrwanie tego, ale uczucie tego pierwszego pełnego wdechu nosem był ekstra.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: miałem robioną korektę przegrody w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach, operował mnie doktor Lichota, w pełnym znieczuleniu. Ulga po operacji niesamowita, o wiele lepiej funkcjonuje mi się na co dzień. Łącznie spędziłem w szpitalu 3 dni, sama operacja i skutki po operacji nie były tak straszne, jak się nastawiałem. Najgorsze było wyciąganie tampona kilka dni po, ale od tamtej pory zero dolegliwości. Polecam
  • Odpowiedz