Wpis z mikrobloga

@TerazPolska123 co ty #!$%@?, do niedawna głupi tępy pisowiec (czyli każdy) to tylko TVP info a spróbuj przełączyć to zaraz krzyk w domu że mu jego polską telewizję dla prawdziwego Polaka wyłączają

Macie tak samo #!$%@? sekciarskich przemyśleń na swój temat jak i ta druga strona, różnicie się tylko kierunkiem wypływania śliny.
  • Odpowiedz
Dlaczego głupi tępy PISowiec potrafił oglądnąć wiadomości TVN TVP POLSAT a ten inteligentny wykształcony POwiec ma włączone non stop TVN24 a próba przełączenia na inną stację to zbrodnia?


@TerazPolska123: No widzisz, a ja mam w rodzinie kilku pisowców i jest dokładnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@TerazPolska123 ale mnie histerycznie śmieszą takie wpisy. Biorę cokolwiek co robie i jest uważane za uwłaczające, odwracam i zamiast siebie wpisuje dane osób których nie lubię, i wierzę że stanie się dzięki temu prawda. Pisowcy to jednak najgorsze ścierwo :D
  • Odpowiedz
@Springfield A daj spokój. Wyznawcy PiSu i wyznawcy PO to ten sam rodzaj fanatyzmu. U tych drugich dochodzi jeszcze przeświadczenie o jakiejś wyższości związanej sam już nie wiem z czym. Stronię od jednych i drugich, nawet nie próbuje wdawać się z nimi w jakąkolwiek polemikę
  • Odpowiedz
@TerazPolska123: absolutnie nie, głosowałem na KO ale gdyby pojawila się lepsza alternatywa, nie mialbym problemu ze zmianą barw.
Nasza scena polityczna jest ograniczona i duże bloki zgarniają około 70% elektoratu. Reszta to skrajności, których z zasady unikam.
  • Odpowiedz
@malinq @kompek oczywisci brak dowodów (w przypadku Brauna on sma się chwali swoimi wybrykami, więc to nawet nie jest case braku udowodnienia winy) czy wyroku nie przeszkadzał konfederatom srania na wykopie o domniemanym pijanym Kierwińskim, a po pokazaniu wyniku testu alkomatem zamiast przeprosić, to zaczęliście iść dalej w swoje sekciarski zaparte, że to lewacki alkomat i fakty są lewackie, natomiast urojenia i przekaz dnia prawdziwy. Taki wasz obraz i dyskusji z wami.
  • Odpowiedz
@Springfield: Donald sra na swoich wyborców, nie zrealizował nic poza podwyżkami i co? Mam mu klaskać? Sam jak debil zaufałem PO i zagłosowałem na nich do sejmu. Po co mi to było...
  • Odpowiedz
@OlFunkyBastard: Przypomnij sobie do czego doprowadziła ta nienawiść na tle wyznania. W 2011 r był taki jeden Cyba, który zamordował w biurze poselskim posła PiS i drugiego, który nie był związany z żadną partią, a na swoim komputerze ten morderca mial liste wszystkich polskich polityków z każdej partii, których chciał zlikwidować, ale pierwsze padlo na PiS, bo jak stwierdził byl to najlatwiejszy cel. Chlop w 2006 r byl w platformie, ale
  • Odpowiedz
ze wszystkich historii które się nie wydarzyły ta nie wydarzyła się najbardziej xD


@Deska_o0: a jak się wydarzyły to co zrobisz? Usuniesz konto, wpłacisz tysiaka na organizację charytatywną? No właśnie nic, bo twoje słowa są bezwartościowe.
Moja matka tak ma, co teraz?
  • Odpowiedz
po ostatnich wyborach i aferach pisu widać jednak, że to fanatyzm pisowców jest nie do obalenia.


Widać to też jak wielu ludzi przesiadło się na TV Republika, żadna inna telewizja nie pluje tak jadem jak oni.


@KokiX: no i wy jestescie tacy sami wlasnie xD
Donald w kampanii tak naklamal, ze nawet aarhonowi juz sie ciezko tego broni (chociaz dalej twierdzi, ze beny po 5.19 nie obiecal Tusk), a po was
  • Odpowiedz