Wpis z mikrobloga

twoje menelstwo nie pochodzi od nazwenictwa.


@Usmiech_Niebios: oczywiście, pochodzi z twoich urojen,, kilka wpisów temu pogodziłes się że nie ściągniesz mnie na swój poziom i teraz próbujesz przypisać mi zachowania które reprezentujesz

Kiedy przegapi się znak zapytania i odpowiednio dotnie wypowiedź, można się czuć jak wybitny manipulator


@Usmiech_Niebios: część po przecinku nic nie zmienia łap całość jako przykład żałosnej próby przypisania mi własnych urojeń:

Z ciekawości, w ludzi którzy oglądaja
  • Odpowiedz
i teraz próbujesz przypisać mi zachowania które reprezentujesz

To miłe że zacząłeś się wstydzić swojej prymitywnej wulgarności, szkoda tylko że uważasz ją za poziom z którego można cię ściągnąć.
Obecnie piszę do ciebie jak dziecko z podstawówki w stylu - "a nie bo ty" jak zauważyłeś, Mój najniższy poziom wciąż pozostaje zbyt wysoki dla twojego pozbawionego introspekcji menelstwa co objaśnię w dalszej części tekstu.

jako przykład żałosnej próby przypisania mi własnych urojeń:
  • Odpowiedz
To miłe że zacząłeś się wstydzić swojej prymitywnej wulgarności


@Usmiech_Niebios: to przykre że nie potrafisz nic innego niż kłamać, manipulować oraz przekręcać moje słowa, dalej to już całkowity odlot w urojenia, powodzenia w dorosłym życiu, będzie ci bardzo potrzebne
  • Odpowiedz
@Deska_o0: twoja niechęć do wiedzy nierozerwalnie łączy się z faktem twojego menelstwa, tak samo jak łączy się z nim przekonanie że pytania to atak, albo jakiś urok i odpowiedzi na nie się nie udziela. Mimo to dziękuje za twoje życzenia. Masz rację, próba zrozumienia menela - jak i innych ludzi - definitywnie czyni życie ciężkim, Trochę zazdroszczę ci intelektualnego deficytu i prostego lekkiego życia, sprawiającego że możesz napisać "kłamią, manipulują, przekręcają,
  • Odpowiedz
@Deska_o0: jak to jest pisać w co drugim poście o tym jak to kłamią i manipulują, a za przykład kłamstwa podać pytanie? Pytam serio - nie jestem menelem.
Normalny człowiek czułby się głupio, menel powtarza o rzeczywistości, gdzie zapewne zesrałby się w spodnie i starał się przykleić swoje wydzieliny do oponenta już nie metaforycznie. Na pewno byłoby to ciężkie zderzenie, ale niestety - możesz obrzucać tylko tekstowo i liczyć że bez
  • Odpowiedz
Normalny człowiek czułby się głupio, menel powtarza o rzeczywistości, gdzie zapewne zesrałby się w spodnie i starał się przykleić swoje wydzieliny do oponenta już nie metaforycznie.


@Usmiech_Niebios: nie spodziewałem się że stać cię na taką samokrytykę, może jest jeszcze dla ciebie nadzieja i wyrośniesz z poniżania się ku chwale konfedepisu czy jakiejkolwiek partii
  • Odpowiedz
  • 0
@Springfield: no ale "polityka" pissu na tym przeciez polega, #!$%@? umieją poza szczuciem lub udawaniem niewiniątka. Najgłośniej wykrzykują kłamstwa i najwiecej bigosu zawsze gotują. Ówczesna opozycja wytykała pisowi ale inby nie robilo a jak juz coś było kręcone to po tygodniu ucichło bo zamiast #!$%@?ć populizmy to po objęciu władzy robią coś poprawnie i na przykład powołują komisje.
  • Odpowiedz
  • 0
ubszy koleś w peruce,


@TerazPolska123: Donald Tusk blokował powstanie Baltic Pipe, umorzył Gazpromowi dług w wys 1 mld zł, chciał sprzedać Lotos, oddał śledztwo smoleńskie ruskim (to akurat rozumiem, bo wiedział o planowanym zamachu, Komorowski się wygadał w jednym wywiadzie), a sam zainteresowany zrezygnował z podróży samolotem. Dalej zablokował amerykańską tarczę antyrakietową w PL. Po wykonaniu tych zadań dostał posadę w UE, która również z Rosją flirtuje. Ludzie, dlaczego jeszcze ktokolwiek
  • Odpowiedz
Dlaczego głupi tępy PISowiec potrafił oglądnąć wiadomości TVN TVP POLSAT a ten inteligentny wykształcony POwiec ma włączone non stop TVN24 a próba przełączenia na inną stację to zbrodnia?


@TerazPolska123: instytut danych z dupy do mordy.
  • Odpowiedz