Wpis z mikrobloga

@J-23cm: jak zostanę kiedyś przypadkiem sławny i była ze złośliwości puści moje nudesy w sieć to ja puszczę jej w sieć + na priv do jej rodzinki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@J-23cm: ja raz zakończyłem związek, bo dowiedziałem się, że ex trzyma zdjęcia innych ex. Nie wyobrażam sobie bycia w związku z kimś kto trzyma nudle byłych czy inne jakieś foty jak się całują czy coś XD
  • Odpowiedz
@J-23cm: wiadomo, a jak #!$%@? ryczał i usuwał nagle, jakby nie ukrywał ich przede mną przez x miesięcy. Nie dość, że wzbudził ogromną pogardę spermieniem do ex to jeszcze dodatkowo #!$%@?ł i zażenował rykiem i udawanym brakiem zrozumienia, że przekroczył ustaloną przeze mnie wcześniej granicę i jak to tak są konsekwencje XDD
  • Odpowiedz
  • 1
@JerzyPanJezyk trzymanie takich zdjęć to zwyczajnie brak szacunku do osoby z którą się jest obecnie, dla mnie to chore i w ogóle nie mieści mi się w głowie jak można nie rozumieć tego wymogu. Co ja mówię „wymogu” - to nie wymóg, to powinna być oczywista norma w związku i koniec kropka
  • Odpowiedz
@JerzyPanJezyk ja tam normalnie trzymam zdjecia z bylymi na kompie, nie jakies hardcorowe, gdzies tam po prostu jak razem jestesmy i obejmujemy sie to max ale nie widze powodu, zeby to usuwac, te osoby byly czescia mojego zycia w tamtym okresie i po prostu jest to jakas forma wspomnien. Nie zagladalem do tych fotek z 10 lat bo nie czulem potrzeby no ale po co usuwac. No chyba ze takie zdjecia utrudniaja
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: no i jeśli Twoja/Twój się na to godzi to okay, ja nie mam 40 lat i nie wiążę się z 40 latkami, tylko jestem po 20 i byłem w związku z chłopem też po 20 i nie wiem jaką częścią życia były dla niego dwumiesięczne związki. Czym innym jest zdjęcie byłej żony, z którą dzieliłeś lata i się rozstaliście/umarła, a czym innym gromadzenie sobie fot ex niczym trofeum. Dla mnie
  • Odpowiedz