Wpis z mikrobloga

Mamy przyjemność poinformować Was o wprowadzeniu zmian, które najczęściej pojawiały się w ostatnim czasie w Waszych zgłoszeniach i sugestiach. Te zmiany to:

- poprawiliśmy automatyczne odczytywanie powiadomień z tagu po wejściu w niego;
- usprawniliśmy możliwość usunięcia wszystkich aktywnych sesji użytkownika - teraz możecie zrobić to za pomocą opcji "usuń wszystkie pozostałe sesje", którą znajdziecie w ustawieniach konta, w zakładce "dostęp do konta";
- dodaliśmy możliwość dodawania filmów poprzez Ctrl+V (lub command+v);
- uruchomiliśmy powiadomienia o wymoderowanych treściach;
- w profilu użytkownika dodaliśmy zakładkę "powiązane" - teraz w profilu użytkownika (ale i w swoim) zobaczycie jakie linki powiązane dodawał on do znalezisk;
- wprowadziliśmy obsługę serwisów: TikTok, Twitch oraz X;
- dodaliśmy komunikat informujący o tym, że wpisy zaczynające się od @Login_Uzytkownika nie są widoczne w głównych widokach Mikrobloga;
- wprowadziliśmy również poprawki związane z obracaniem obrazków.

Przygotowaliśmy także zmiany dla użytkowników aplikacji mobilnych. W sklepie czekają na Was aktualizacje aplikacji dla Androida oraz iOS-a, które zawierają:

Android W5.0.40 - aplikację możecie pobrać na stronie:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.wykop.droid&hl=pl&pli=1

- dostosowaliśmy ekran logowania;
- dodaliśmy player w linkach powiązanych;
- poprawiliśmy walidację przy dodawaniu znalezisk (usuwanie spacji);
- dodaliśmy opcję "wyświetlania błędów" - 3x tap o aplikacji;
- do listy zakopujących dodaliśmy powody zakopu;
- poprawiliśmy powiadomienia o wymoderowaniu treści;
- poprawiliśmy wyświetlania embedów z X.com.

iOS W5.0.23: aplikację możecie pobrać na stronie:
https://apps.apple.com/pl/app/wykop/id365459650?l=pl

- usunęliśmy błąd z otrzymywaniem powiadomień o treściach kierowanych do mnie przy otrzymywaniu prywatnej wiadomości;
- poprawiliśmy labelki NSFW, 18+;
usprawniliśmy powiadomienie o nowym obserwującym, obecnie przenosi ono do profilu;
- poprawiliśmy shorty YT;
- dostosowaliśmy sortowanie gorących na mikroblogu;
- naprawiliśmy wyświetlanie treści na tagu #ukraina.

Obecnie pracujemy nad zmianami w powiadomieniach (grupowanie powiadomień) oraz wprowadzeniem możliwości obserwowania dyskusji oraz znalezisk na Wykopie. Śledźcie koniecznie nasze komunikaty, będziemy informować, gdy funkcjonalności pojawią się w serwisie.

Dziękujemy za wszystkie Wasze zgłoszenia i uwagi. Liczymy, że wprowadzone zmiany będą dla Was przydatne. Dajcie nam znać w komentarzach, jakie kolejne usprawnienia są dla Was najważniejsze! ( ̀_́)

Zespół Wykop.pl

[Marka własna; autoreklama]
#wykopchangelog #wykop #ios #android
wykop - Mamy przyjemność poinformować Was o wprowadzeniu zmian, które najczęściej poj...

źródło: Wykop

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- usprawniliśmy możliwość usunięcia wszystkich aktywnych sesji użytkownika - teraz możecie zrobić to za pomocą opcji "usuń wszystkie pozostałe sesje", którą znajdziecie w ustawieniach konta, w zakładce "dostęp do konta";


@wykop: właśnie wypróbowałem, strona przestała działać dopóki ręcznie ciasteczek z przeglądarki nie wyrzuciłem. Nawet nie można było się wylogować.
  • Odpowiedz
@wykop: w safari na iOS powiększenie strony często wywołuje ponowne wczytywanie całej strony. Da się coś z tym zrobić? Na androidzie takiego problemu nie ma
  • Odpowiedz
@wykop: A kiedy w końcu poprawicie reklamy na aplikacji? xD bo mam apkę i nigdy nie mogę z niej skorzystać bo "X" z reklamy wyświetla się na statusie komórki i nie można zamknąć reklamy
lola1324 - @wykop: A kiedy w końcu poprawicie reklamy na aplikacji? xD bo mam apkę i ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
w profilu użytkownika dodaliśmy zakładkę "powiązane" - teraz w profilu użytkownika (ale i w swoim) zobaczycie jakie linki powiązane dodawał on do znalezisk;


@wykop: Przecież to już było, nawet nie zauważyłem że zostało usunięte. Dzielnie walczycie z problemami które sami zrobiliście. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykop: zamiast zajmowac sie glupotami zwiekszcie czarna, zlikwidujcie limit znakow w notatkach, przywroccie panel z notatkami o uzytkownikach.
  • Odpowiedz
@wykop: a przeładowującego się wideo przy zmianie rozmiaru okna albo przy przenoszeniu go na inny monitor dalej #!$%@? nie umiecie naprawić xD
  • Odpowiedz
@wykop: no i super

Dodajcie jeszcze proszę możliwość wyłączenia w preferencjach użytkownika tego auto odświeżenia strony której pojawia się zawsze gdy nie jest potrzebne.

Drogi RFC: do paginacji dodajcie timestamp z momentu wejścia na stronę i uwzględniajcie go podczas filtrowania postów tak aby na kolejnych stronach nie pojawiały się 3-4 wpisy ze strony poprzedniej, spowodowane tym że doszły jakieś nowe wpisy na stronie 1. Gdy czytam stronę N i przechodzę
  • Odpowiedz