Wpis z mikrobloga

"Pamiętaj intzelu, jeżeli twoja kobieta urodzi ci czarne dziecko to tylko mutacja genetyczna ona nigdy by ciebie nie zdradziła z mokebe" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#p0lka #p0lki #p0lek #k0biet #k0biety #k0bieta #kobieta #kobiet #kobiety #polka #chad #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #tinder
#przegryw #badoo #sympatia #fotkapl #milosc #hipergamia #seks #julka #cuckold #erasmus #natura #blackpill #szarpankizzyciem

https://www.facebook.com/share/v/mQd6BdAUNmPTmCri/
wiecznysingiel97trt - "Pamiętaj intzelu, jeżeli twoja kobieta urodzi ci czarne dzieck...

źródło: temp_file2455656920364067858

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiecznysingiel97trt: XDDD ty tak serio? Jeżeli to chuop a nie totalny beciak to wystawia graty takiej p0lki za drzwi i wymienia zamek w drzwiach. Jeżeli ktoś ma powyżej 20 IQ to nie łyknie takiego czegoś, ewentualnie można odbić piłeczkę i pod pretekstem obawy o zdrowie zrobić badania na ojcostwo (dla sądu nie dla siebie).

Jak p0lki uważają że to jest skuteczny argument to są gupsze niż ustawa przewiduje XD
  • Odpowiedz
@wiecznysingiel97trt: Ja wiem, odniosłem się do tego "uczenia sie manipulacji przez p0lki" XD to manipulacja typu: p0lka rozpyerdala ci samochód o drzewo a potem mówi "to samo jakoś się tak" XD nikt kto ma powyżej 20 IQ tego nie łyknie a jak p0lki uważają że to może być dobry sposób to są jeszcze gupsze niż myślałem (a nigdy nie myślałem że są jakieś szczególnie mądre) XD
  • Odpowiedz