Wpis z mikrobloga

Europa po was idzie komuchy


@KochanekAdmina: w brunatnych koszulach, na smyczy korporacji? nowe, nie znalem. A skonczy sie jak zawsze, na strunie oid fortepiany w norymberdze?
  • Odpowiedz
@ElPerdedor jeden rabin mówi tak, drugi rabin łowi nie. Fakt jest taki, że w swoim programie mieli tylko i wyłącznie zabranie socjalu... Ukraińcom. Więc nie było to wolno rynkowe, a miało jedynie aspekt zlikwidowana pomocy Ukrainie, wpisując się w rosyjską propagandę.
d_garm - @ElPerdedor jeden rabin mówi tak, drugi rabin łowi nie. Fakt jest taki, że w...

źródło: temp_file428052355101225

Pobierz
  • Odpowiedz
protestowali przeciwko importowi zboża z Ukrainy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@an-drzej: Ale to też jest przeciw regulacjom. Nas obejmują regulacje, a Ukrainę nie. To jest sprzeciw regulacjom.

dlatego są za zakazem handlu w niedzielę


@an-drzej: Chyba RN a nie cała Konfa?
  • Odpowiedz
Ale to też jest przeciw regulacjom. Nas obejmują regulacje, a Ukrainę nie. To jest sprzeciw regulacjom.


@look997: czyli powinni być za zniesieniem regulacji dla Polski, a nie wprowadzeniem dla Ukrainy

Chyba RN a nie cała Konfa?


@look997: dalej to (znacząca) część Konfy. No i jak część Konfy jest za regulacjami, to nie jest chyba prawdą, że Konfa jest przeciw regulacjom, co nie?

Ja rozumiem, że konfiarze mogą być w jednym
  • Odpowiedz
@EvilToy: Ja nadal nie rozumiem czym się różnią flipperzy od np takich ludzi którzy skupują lekko uszkodzone auta, naprawiają i sprzedają drożej? Przecież to biznes jak biznes.

Chyba, że ktoś ma lewicowe urojenia w stylu "mieszkanie prawem nie towarem" to rozumiem...

Co złego robią Ci ludzie? Jest masę osób które zostało na starość (albo i młodość ;) ) z za dużymi mieszkaniami, czy mają kilka (case akurat ode mnie z rodziny)
  • Odpowiedz
dlatego są za zakazem handlu w niedzielę i protestowali przeciwko importowi zboża z Ukrainy?


@an-drzej: ziew... zawsze #!$%@? jak polaczki są przyzwyczajeni do lizania buta wodzowi i nie potrafią sobie wyobrazić partii z pluralizmem poglądów (jak Republikanie w USA gdzie będą i ruskie onuce i libertarianie i ludzie za aborcją i przeciw itd czy torysi w UK gdzie byli i za i przeciw brexitowi itp). Konfa taka jest, że zrzesza co
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: Jakie Konfederacja ma realne pomysły na to żeby młodych było stać na kupno mieszkania? I żeby te mieszkania były?
Bo tak tylko nieśmiało przypominam, że mieszkania budują sami prywatni deweloperzy. Dlaczego zatem mamy takie problemy? Dlaczego za znienawidzonej komuny budowało się więcej?
  • Odpowiedz
Konfunia ramię w ramię z flipperami? Zero zdziwienia


@EvilToy: ale nieironicznie zero zdziwienia. W końcu skrzydło Mentzena to wolnorynkowcy do spodu. Nawet nie mam o to do nich pretensji.
  • Odpowiedz
@LifeReboot patrząc po programie który zaprezentowali to połączyli populizm z nacjonalizmem, bez wolności, za to z dodatkowym zamordyzmem. Wszystko to kosztującego podatnika 190mld zł, wie co j niż obietnice KO czy PiS. Taki to jest zbitek poglądów.
  • Odpowiedz
@srgs: „Wolność do opieki zdrowotnej” xD

Jeszcze dopiszcie „Wolność do cudzego konta w banku.”

God dammit, co za dzban to wymyślił xD
  • Odpowiedz