Wpis z mikrobloga

Szybko poszło.

W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Zełenskiego. Może mi jakiś wyborca Konfederacji wytłumaczyć dlaczego? Mogę się założyć, że gdyby przemawiał przedstawiciel Rosji, oni by tego przemówienia nie zbojkotowali. Więc niech mi jakiś wyborca Konfederacji aka "Europa się budzi" wytłumaczy, dlaczego uwielbiana przez Konfederację partia przypadkiem zbojkotowała Zełenskiego.
#polityka
komentator_2020 - Szybko poszło.

W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Ze...

źródło: Screenshot 2024-06-12 at 07-45-06 reddit

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • 2
@invit: Przecież AfD to przyjaciele Konfederatów. Braun nie zapraszał złych brukselskich lewaków do Polski, tylko właśnie AfD.

Tu wywiad z politykiem AfD, który się cieszy z sukcesu Konfy, i tweet Bosaka.

link
  • Odpowiedz
@SpiralMatai: Rosja widzi siebie jak mocarstwo, więc z tego powodu nie zamierza współpracować z takimi krajami jak Polska, najwyżej narzucać im to co chce. Współpracować to może z Chinami, Indiami czy USA.
  • Odpowiedz
Zupełnie mnie nie obchodzą problemy stref równikowych


@Ostracyzm: Ty serio nie łapiesz że oznacza to że przy tej twojej zamkniętej granicy co roku będzie coraz więcej ludzi? xD Tak na prawdopodobnie podstawę twojego myślenia, czyli chłopski rozum - co konkretnie należy zrobić gdy granicę będzie próbowało forsować np. milion migrantów, a nie tysiąc jak dzisiaj? A jeśli strzelać to co ze zwłokami i zagrożeniem epidemiologicznym?
Zresztą, nie jestem pewien ale chyba
  • Odpowiedz
  • 0
@komentator_2020: to obecne elity polityczne zmuszają mnie do głosowania na takie ugrupowania jak konfederacja. nie chce zielonego ładu, nie chce fali brązowych imigrantów. jak miałem głosować w tych wyborach?
  • Odpowiedz
  • 2
Wy serio, nie ironicznie myślicie, że projekty przyjmowania i relokacji uchodźców to tylko spełnienie lewackich fantazji, co? xD Nie przychodzi wam do głowy, że chodzi o ich rosnącą ilość, tak teraz jak i w przyszłych latach? Co jest bezpośrednim efektem tego, że strefy równikowe stopniowo staną się niezdatne do życia - to oznacza zbliżający się exodus kilku miliardów ludzi. Rządzący tak jak każdy rozumny człowiek zdają sobie z tego sprawę i starają
  • Odpowiedz
W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Zełenskiego. Może mi jakiś wyborca Konfederacji wytłumaczyć dlaczego?


@komentator_2020: To zdanie jest tak absurdalne, że aż musiałem 3 razy przeczytać, by się upewnić, że nie mam omamów XD
  • Odpowiedz
  • 0
@komentator_2020 Ale skąd ja mam wiedzieć typie czemu AFD zbojkotowało Zełenskiego? Byś musiał ich o to zapytać. Zełensky to nie jest żaden Bóg, żeby wszyscy to uwielbiali.
Konfa nigdzie nie popiera AFD i to jest wasz wymysł. To, że rozmawiają z różnymi ugrupowaniami jest normalne w polityce.
  • Odpowiedz
żaden Ci nie odpisze i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze

wyborcy konfederacji to albo trolle albo ruscy albo chorzy psychicznie

już na samo hasło "likwidacja podatków" powinna się zapalić czerwona lampka, a oni myślą, że tak się da xd

szkoda, że zbliżamy się do zatoczenia historii, a jeszcze nawet nie minęło 100 lat


@Lefty: o kurna. Ciekawi mnie jacy ludzie żyją w takiej bańce. Pochwalisz się? Co robisz w życiu,
  • Odpowiedz
  • 0
@silquer: Odpisałem w złym wątku, na temat Maców i ilości portow usb. Zresztą chyba widziałeś ten komentarz, więc jakbyś miał odpowiednie IQ, to pewnie bardzo szybko byś się zorientował, zamiast obrażać jak ostatnia patologia.

Ale rozumiem, że na pytanie o powód, dla którego AfD zbojkotowało Zełenskiego, nie jesteś w stanie odpowiedzieć, bo się trudne wylosowało?
  • Odpowiedz