Wpis z mikrobloga

Szybko poszło.

W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Zełenskiego. Może mi jakiś wyborca Konfederacji wytłumaczyć dlaczego? Mogę się założyć, że gdyby przemawiał przedstawiciel Rosji, oni by tego przemówienia nie zbojkotowali. Więc niech mi jakiś wyborca Konfederacji aka "Europa się budzi" wytłumaczy, dlaczego uwielbiana przez Konfederację partia przypadkiem zbojkotowała Zełenskiego.
#polityka
komentator_2020 - Szybko poszło.

W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Ze...

źródło: Screenshot 2024-06-12 at 07-45-06 reddit

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: To ci powiem, jaki mam z tym problem. Swego czasu zbierałem prorosyjskie twitty Konfederacji i okazało się, że 80-90% polityków Konfederacji wstawia prorosyjskie twitty. Środowiska okołokonfederackie mają tendencję do negowania zbrodni rosyjskich na Ukrainie i nie mówię tu o zwykłych sebkach, tylko o dziennikarzach, którzy często przez wiele lat byli na listach Konfederacji.

Moim problemem jest to, że tak jak AfD to nie tylko niskie podatki.

AfD osiągnęło jakiś tam
  • Odpowiedz
@komentator_2020 Ale to wszystko prawda, ale wiesz co odpowiedzą polityczne drony Konfederacji. "Nasi tego nie powiedzieli, a jak powiedzą to wrzucimy wypowiedzi Żukowskiej".

Ja nie mam wątpliwości, co do konfiarskiej szajki. Wystarczyło wspomnieć jak ostatnio olali rocznicę Katynia, a jak celebrują Wołyń.
  • Odpowiedz
Całe prawe skrzydło w Niemczech chce kontynuacji współpracy z Rosją i nikt tam tego nie ukrywa. Nie jest to coś co wzbudza ogólne wzburzenie - chyba że ogląda się tylko ZDF, to taki odpowiednik naszego TVN-u
Tu naprawdę tak jest, nie mnie oceniać czy to dobrze czy źle bo w kwestii Izraela wszystko wygląda zupełnie inaczej i ta hipokryzja bije po oczach.
Oczywiście tfu na ruskie ścierwa (tak prywatnie)
  • Odpowiedz
@komentator_2020 Oczywiście zgadzam się z Tobą ale spójrz na to z perspektywy obywateli danego kraju.
Niemcy dzięki współpracy z Rosją osiągnęły niebotyczny poziom gospodarki jak na warunki europejskie a teraz zaczyna się jazdą w dół. Obywatele #!$%@? bo skończył się dobrobyt, drożyzna jest ogromna. Ja tu żyje na codzień, wśród rodowitych Saksończykow i dużo z nimi rozmawiam. To widać że oni mają te wojnę w dupie, nie uważają je za zagrożenie. Chcą
  • Odpowiedz
  • 42
@komentator_2020 żaden Ci nie odpisze i to jest w tym wszystkim najsmutniejsze
wyborcy konfederacji to albo trolle albo ruscy albo chorzy psychicznie
już na samo hasło "likwidacja podatków" powinna się zapalić czerwona lampka, a oni myślą, że tak się da xd
szkoda, że zbliżamy się do zatoczenia historii, a jeszcze nawet nie minęło 100 lat
  • Odpowiedz
W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Zełenskiego. Może mi jakiś wyborca Konfederacji wytłumaczyć dlaczego?


@komentator_2020:

Lewicy się pytaj.

Bo kilku z AfD zostało na sali natomiast salę opuścili wszyscy członkowie populistycznej lewicowej BSW:

Only four of the 77 parliamentarians from the AfD attended, while all ten parliamentarians in the BSW, a new party founded by a former leftist icon Sahra Wagenknecht combining left-wing economic policies with conservative cultural stances, skipped the
buont - >W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Zełenskiego. Może mi jakiś ...

źródło: 1000000383

Pobierz
  • Odpowiedz
@komentator_2020: Ponieważ go nie lubią. Pro-rosyjskość prawicy na zachodzie jest dla Polski niewygodna, ale nie widzę żadnego powodu dla którego Niemcy mieliby tolerować dalej samobójczą politykę imigracyjną nawet jeśli jej zakończenie spowoduje wycofanie wsparcia dla Ukrainy.
  • Odpowiedz