Wpis z mikrobloga

Szybko poszło.

W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Zełenskiego. Może mi jakiś wyborca Konfederacji wytłumaczyć dlaczego? Mogę się założyć, że gdyby przemawiał przedstawiciel Rosji, oni by tego przemówienia nie zbojkotowali. Więc niech mi jakiś wyborca Konfederacji aka "Europa się budzi" wytłumaczy, dlaczego uwielbiana przez Konfederację partia przypadkiem zbojkotowała Zełenskiego.
#polityka
komentator_2020 - Szybko poszło.

W dniu wczorajszym AfD zbojkotowało przemówienie Ze...

źródło: Screenshot 2024-06-12 at 07-45-06 reddit

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: hueheuhue, ale cope

Tymczasem wiceprzewodniczący AfD, który wcześniej przez wiele lat był przewodniczącym partii, opublikował taki wpis.

Tlumaczenie:
Gerhard Schröder kończy dziś 80 lat. Jako kanclerz opowiadał się za strategicznym partnerstwem z Rosją i przygotował drogę dla Nord Stream, życiodajnej arterii naszej branży przemysłowej. Jego życiowe dzieło zostanie kiedyś ukończone. Serdecznie gratuluję byłemu kanclerzowi z okazji urodzin!
komentator_2020 - @NewBlueSky: hueheuhue, ale cope

Tymczasem wiceprzewodniczący AfD,...

źródło: schr

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nanuno:

Zełensky to nie jest żaden Bóg, żeby wszyscy to uwielbiali.


za to Gerhard Schröder to ideal

wiceprzewodniczący AfD, który wcześniej przez wiele lat był przewodniczącym partii, opublikował taki wpis.

Tlumaczenie:
Gerhard Schröder kończy dziś 80 lat. Jako kanclerz opowiadał się za strategicznym partnerstwem z Rosją i przygotował drogę dla Nord Stream, życiodajnej arterii naszej branży przemysłowej. Jego życiowe dzieło zostanie kiedyś ukończone. Serdecznie gratuluję byłemu kanclerzowi z okazji urodzin!
komentator_2020 - @Nanuno: 
Zełensky to nie jest żaden Bóg, żeby wszyscy to uwielbial...

źródło: schr

Pobierz
  • Odpowiedz
@SpiralMatai: słusznie prawisz. Niestety, lokalne towarzycho ma totalnie zryte berety propagandą że "potem czas na Polskę". Ruscy nie mają ani możliwości, ani tym bardziej ochoty wjazdu na nasze terytorium. Putin #!$%@?, ale głupi nie jest. A jak mi teraz któryś wyskoczy z onucowaniem, rozesmieje mu sie w twarz :)
  • Odpowiedz
@boomer50: Twój kolega, któremu przyklaskujesz, założył konto krótko po wybuchu wojny i od tamtej pory wypisuje tylko pro-rosyjskie wpisy. A logika, bro, mówię ci, Rosja nic nie zrobi, wcale mnie nie przekonuje, zwłaszcza że Rosja prowadzi z Polską wojnę hybrydową za pomocą migrantów.
  • Odpowiedz
@komentator_2020: a czyj polityk był kanclerzem jak budowali nord stream 2? XD nie przyszedł jakiś praworządny kanclerz i nie zamknął nord stream 1 i potem nie anulował tego nord stream 2?

Niemcy, kraj w którym część jest po ruskich niemczech (tak jak u nas komunisci zostali po ruskich), druga po zachodnioeuropejskich. A wśród nich wszystkich są naziści. A ty się uczepiłeś tego jednego ugrupowania.

Problem z twoim cope jest taki, że
  • Odpowiedz
@komentator_2020: jeszcze jak troll polityczny masz całą kartoteke linków, screenshotów. Niezły funkcjonariusz, może na biedę umysłową zadziała xD aż wpisałem w google, typ był kanclerzem do 2005. Co się działo w te lata po 2005? XD
  • Odpowiedz
Piszesz o wycinaniu narracji, piszesz o Nord Stream. Wkleiłem Ci powyżej tweet wiceprzewodniczącego AfD, który przez wiele lat był przewodniczącym tej partii, a ten człowiek 2 miesiące temu składał życzenia / laurkę Gerchrdowi Schröderowi i pisał, że chcą dokończyć jego dzieło. Schröeder jest zaangażowany w rosyjskie spółki i jest oficjalnie uznawany za rosyjskiego lobbystę. To wszystko dzieje się po wybuchu wojny.

Nigdzie nie napisałem, że Merkel podejmowała dobre decyzje, należy jednak zwrócić
  • Odpowiedz
@Time-traveler: Bzdura. Współpracowaliśmy z nimi normalnie zanim zaczęła się nagonka po smoleńsku. Tak samo Węgry wciąż. Zresztą, oni nawet nie mogą nam nic narzucić, bo niby jak dopóki NATO istnieje? lol
  • Odpowiedz
@komentator_2020: To jest dziwny "zbieg okoliczności", że partie walczące z przysłanymi nam imigrantami jednocześnie nie chcą wygranej Ukrainy, a przecież wolna Ukraina to podstawa, żeby uchodźcy stamtąd zechcieli wyjechać od nas.
  • Odpowiedz