Wpis z mikrobloga

z tego co mowil Hanys 240 osob zainwestowalo w to gooowno


@Nightshift_: Tymi twierdzi o milionach klientów i ekspansji na cały świat :) A on pretenduje do międzynarodowego lidera i mówcy. Co ciekawsze często pokazuje się na kanale całkiem niezłego publicysty Jana Pińskiego. Zawsze mnie to zastanawiało jakim cudem to możliwe.
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: Piński to szur, manipulator. To nie jest tak, że z jednej strony działają jacyś odklejeńcy jak Rola czy nie wiem, Paweł Chojecki był taki odklejeniec z Lublina i do tego jakieś różne Perejry a z drugiej to uczciwi, szczerzy i prawdomówni ludzie. Piński to taki odklejeniec jak np. Rola, który kłamie i manipuluje dorabiając szurskie brednie do jakiegoś faktu, dlatego dobrze się tego czasami słucha bo nam narracja pasuje, ale
  • Odpowiedz
Piński to szur, manipulator.


@adik75: jasne, jasne, ja trochę nie o tym. Mówiąc "całkiem niezły publicysta" mam na myśli, pewien poziom wiedzy, umiejętności logicznego myślenia, łączenia kropek czy w końcu lekkości w posługiwaniu się piórem. No to jednak inna liga intelektualna. Ale masz rację, "czasem dobrze się tego słucha" choć jego obsesyjność plus te dziwne persony jak Giertych doradca dktóra TW Leszka Cz i właśnie Tymo miłośnik dzieci w roli żon
  • Odpowiedz
@greenscreen @Nightshift_ @adik75 w tej chwili jest live na kanale tymochowicza, na ktorym przeprowadza egzamin z komunikatu otwartego wsrod swoich przydupasow. Odklejka totalna XD "gratuluje masz prawo dowolna ilosc apcoinow wymieniac w dowolny sposob". Kto te banialuki lyka? O wlasnie skonczyli, wszyscy trzej zdali XD uff moga juz chyba wyplacic swoje pieniadze. Aaaale nie do konca chyba bo to sie okazuje, ze byl to uproszczony egzamin, a w ogole to tylko taki
  • Odpowiedz
@slommy: wlasnie sluchalem i nie chce mi sie wierzyc ze sa takie ameby co lykaja taki balach. Ja nie wiem czy T jest mistrzem manipulacji ale tym dwom kasztanom powinno sie odebrac prawa wyborcze i wogole ubezwlasnowolnic. T powiedzial jednemu cymbalowi ze bedzie jego PR officer a drugiemu ze bedzie tez kims waznym w scamie a te dwa pelikany jak dziecko kilka dekad temu kiedy dostalo na komunie zegarek z melodyjkami
  • Odpowiedz
@greenscreen: Ło bosze. Jak ktoś nie siedzi w krypto walutach, to polecam kilka fajnych projektów. To tokeny wschodzące, więc kupuje się w przedsprzedaży. Reszte sobie poczytajcie. Takie projekty: ETFswap, RCO Finance, Cybro, Blastup, Algotechtrade
  • Odpowiedz
nie chce mi sie wierzyc ze sa takie ameby co lykaja taki balach. Ja nie wiem czy T jest mistrzem manipulacji ale tym dwom kasztanom powinno sie odebrac prawa wyborcze i wogole ubezwlasnowolnic.


@Nightshift_: Widzisz, to jest cały system manipulacji, którego elementem jest właśnie to, że jak ktoś jest powyżej ameby i mógłby tam im kwestionować, pytać, dociekać to po pierwszych 5 minutach zamknie to, zablokuje i zastanowi się, jaki błąd
  • Odpowiedz
@mariano-mariano: gorzej, tak jak adik75 powyzej twojego postu wyjasnil. to jest na poziomie walu na ksiecia z nigerii, gdzie nawet sam email jest tak ulozony, by celowac w ameby z iq pantofelka. tak samo jak nie ma ksiecia i jego fortuny,to tu nie ma tokenow, blockchainow, hubow w chmurze XD. a jak hanys sie upomnial o swoje zainwestowane pieniadze (plus te pewnie 15% od nagonionych debili) to mu powiedzieli,ze ma wplacic
  • Odpowiedz
@slommy: No ja akurat byłem na Zanzibarze 3 miesiące jak Wojtuś golił frajerów i celebrytów, którzy nigdy się nie przyznają do tego, że rudy pedał Wojtek wydymał ich na cacy. A ostrzegałem na miejscu i na FB (oczywiście zostałem momentalnie zbanowany). Nie posłuchali :D A tak swoją drogą, jestem prawie pewien, ze widziałem tam Machaja, z laptopem w miejscowości Paje. Siedział w sklepie dla białasów i robiła prawdopodobnie upload, bo tam
  • Odpowiedz