Wpis z mikrobloga

250KG "Wąskim" Chwytem na klatę + 180kg x 7 JM press.

No niestety jestem... ZA DUŻY. ~175cm obwód barków na luzie, ~50cm przedramie, ~60cm łapa, przerośnięte plecy i nie dam rady już wąsko wyciskać. Chwyt na niecałą odległość kciuka od gładkiej części chwytu to najbliżej jak mogę złapać, inaczej cały ruch się zmienia i sztanga ucieka do przodu na dole bo nie mogę jej opuścić w linii prostej. Wąski chwyt jedynie mogę w jakiś pin pressach czy board pressach używać gdzie ten ROM jest ograniczony.

JM press 180kg x 7 coś mi krzywo szło, nie było jakoś ciężko ale czułem że idzie krzywo, może źle złapałem. W każdym razie to PR był też bo jak robiłem ostatnim razem to ćwiczenie to było 170kg x 8

Na nagraniu też jakaś tam seria Lat pulldown lol.

Progres idzie cały czas łatwo i przyjemnie.

Ładuje teraz nawet 7000-7500kcal. I już czuję że waga nie ucieka, załapałem trochę "bloat-u" Piękna pełna twarz zrobiła się jeszcze pełniejsza, bo trochę spuchła od wody, ale ciągle odnoszę wrażenie że %Bf-a spada, coraz mniej mam fatu a coraz więcej mięśni. No cóż chemia działa.

Cały trening

CG bench 250kg x 1
JM press 180kg x 7
DB triceps extension 4x15
Wide lat pulldown 6x15
Cable shrugs 4x25
3x
50x band pushdown
50x band facepull

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - 250KG "Wąskim" Chwytem na klatę + 180kg x 7 JM press. 

No niestety jes...
  • 17
  • Odpowiedz
  • 0
masz szansę przy tym progresie stanąć na podium mistrzostw świata?


@inwestorek11: Powiem tak, jak wyciskasz 100kg i nawet jak jesteś bardzo ambitny to nie możesz myśleć o 300kg, musisz się najpierw skupić na zrobieniu 200kg :)
Więc ja teraz myślę o dominacji na naszym podwórku, jak to się zrobi, to będę myślał dalej :)
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Co jaki okres czasu podchodzisz do swoich maksów w podstawowych bojach? Pytam bo trenujesz w sposób jaki mało kto trenuje a na 100% masz tam jakieś plany średnio-terminowe zakodowane w umyśle. Zatem skróć moje męki i odpowiedz: 1. Czy w następnych testach podejdziesz pod 380 na MC? 2. Czy w następnych testach podejdziesz pod 265 na klatę czy zaryzykujesz 270? 3. Czy w następnych testach zaatakujesz 365 na przysiad czy
  • Odpowiedz
  • 0
@dawidszewczenko22: Podstawowe boje sprawdzam sobie raz na 8-12 tygodni obecnie. Jeżeli trening będzie szedł zgodnie z planem, i będzie dobry dzień to na klatę chce zrobić 265kg jak to pójdzie łatwo i szybko to od razu następna seria 275kg. W MC już ostatnio bym wciągnął 380kg gdyby nie błąd z paskami czyli było tylko 365kg. Więc teraz na następnym treningu MC chce podejść pod 370kg i 380kg, co myślę że powinno
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: pisałeś źe trenerzy to jakieś totalne amatory po fizjo ale może gdybyś ogarnął sobie do teamu jakiegoś młodego fizjo co uczy się fizjologii ruchu to by mógł twój trener o coś wzbogadzić.

Jak będziesz chciał marketing i menadżera to wal śmiało ;)
  • Odpowiedz